M.A.M.A nominuoti „Žemaitukai“ pristato dainą su Adrina

Žemaitukai ir Adrina
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

Šiandien dienos šviesą išvysta naujas, netikėtas duetas – kartu uždainavo energingieji „Žemaitukai“ ir sparčiai muzikos žvaigždžių padangėje sužibusi Adrina. Talentinga trijulė – Linas Vaitkevičius, Ovidijus Petrauskas ir Adriana Ramonaitė pristato kūrinį „Man jau visko per daug“.

„Nežemaitukiška“ daina

Grupė „Žemaitukai“ atvirauja – nauja daina ne visai jų įprasto stiliaus, todėl kūrinį norėjosi išleisti su kitu atlikėju, kad jis įgautų prasmę ir paliestų ne tik jų klausytojų širdis.

„Adrina moderni, šiuolaikiška, „kieta“ atlikėja, tokia, kokie nesam mes (šypsosi). Juk mes esame iš provincijos, mūsų klausytojai taip pat daugiau yra regione, o Adrinos klausytojai yra kitokie, daug jaunimo. Kai mūsų stiliai susipina, gauname gražų produktą plačiai auditorijai. Juo labiau, kad mus nominavo M.A.M.A apdovanojimuose, kas tikrai buvo netikėta, todėl nusprendėme paliesti kitą rinką. Gal ir Vilniaus žmones pavyks sudominti šia daina“, – apie netikėto dueto idėją pasakoja Linas ir Ovidijus.

„Žemaitukai“ atvirauja, kad šiuo duetu norėjo parodyti, kokie jie yra lankstūs, gebantys prisitaikyti. 

„Tikimės parodyti kad nesame vieno stiliaus kūrėjai ir atlikėjai, galime būti universalūs, atrandantys naujų spalvų ir sudominantys platesnę auditoriją. Todėl šį kartą su Adrina išleidžiame dainą, kuri nėra linksma, kaip mūsų klausytojai įpratę. Ji yra labai skaudi“, – pasakoja Linas ir Ovidijus.

Ne viskas turi būti apie laimingą meilę

Grupei, o kartu ir kitiems atlikėjams dainas kuriantis L. Vaitkevičius paprastai kuria gana pozityvias, linksmas dainas, tačiau „Man jau visko per daug“ – visiškai kitokia.

„Ne viskas turi būti apie besąlygiškai laimingą meilę, nes žmonės ir pykstasi, ir skiriasi, tad šia tema sukūriau kažką originalaus. Meilė gali būti ir dramatiška, skaudi, net ir užgesusi, bet ji vis tiek yra meilė. Jei namuose jaučiuosi gerai – einu į studiją, jei blogai – taip pat einu į studiją. Ką tuo momentu jauti, tą ir norisi ištransliuoti. Jei yra bloga nuotaika, nesinori nieko apgaudinėti, rašyti apie nuostabią meilę arba tyrą laimę. Aš taip nemoku. O pykčių pas visus būna, ką čia slėpti. Ir pykstamės, ir šaukiame, ir draskomės, ir, aišku, tada susitaikome. Visos šios emocijos gali tapti reikalingu kūrybiniu įkvėpimu“, – apie dainą skambiu pavadinimu pasakojo „Žemaitukai“.

Atlikėja Adrina – tiksinti bomba

„Žemaitukai“ su atlikėja Adrina nespėjo daug pabendrauti, įrašę kūrinį ir nufilmavę vaizdo klipą paniro į savus darbus, tačiau Linas ir Ovidijus sako, kad merginos energijos ir talento neįmanoma nepastebėti, net pabendravus vos vieną dieną.

„Šiuo metu Lietuvoje daugiau nėra tokios merginos, kuri taip techniškai dainuotų, taip mokėtų elgtis scenoje. Matome jos energiją, ji kartais turi po tris koncertus per dieną. Lietuvoje ją galima palyginti gal tik su Natalija Bunke, tik dainuoja ji kitą stilių. Adrina visada labai pasitempusi, gerai, išskirtinai atrodo. Galima sakyti, iš svarbių dalelių sudėtas labai geras muzikinis produktas. O pridėjus į komandą jos talentingą vyrą Donatą, kuris yra muzikos prodiuseris, tai čia yra tiksinti populiarumo bomba“, – sako „Žemaitukai“.

Linas ir Ovidijus negali nepaminėti ir Adrinos atsakomybės, kruopštumo, gebėjimo planuoti, darbų ir koncertų kiekio. Vyrai sako pradžioje net netikėję, kad Adrina sutiks su jais įrašyti kūrinį.

„Adrina su Donatu skrupulingai viską apgalvoja, dėlioja kiekvieną muzikinės karjeros žingsnį. Pirmiausia pasiūlėme paklausyti dainą, pagalvoti ir tik tada atsakyti. Po trumpos tylos išgirdom: „Važiuojam“. Klipo filmavimas taip pat buvo sustyguotas, be jokių juokelių. Dirbam, padarom ir tada juokaujam. Adrina tomis dienomis turėjo krūvą koncertų, trūko poilsio ir mes ją taip netikėtai pagrobėm dar vienam darbui. O ji atvažiavo su makiažu, susitvarkiusi plaukus, pasitempusi, dieną pradėjo tada, kai mes dar tikrai miegojom. Tokio požiūrio į darbą iš jos tikrai reikia mokytis“, – apie bendrą darbą su atlikėja Adrina pasakoja „Žemaitukai“.

Kiekvienas galės pasakyti: „Čia apie mane“

Linas ir Ovidijus sako, kad turbūt nerastume nei vieno žmogaus žemėje, kuris nepatyrė meilės kančių ar skausmo. Artėjant Valentino dienai, tai gali tapti ir įsimylėjėlių, ir vienišų širdžių daina.

„Tikrai visi kažkada prarado meilę, pykosi, skyrėsi, kentėjo. Paleidome dainą paklausyti geram bičiuliui, kuris neseniai neteko savo meilės ir jis iš karto pasakė – „čia apie mane“. Tikriausiai taip pagalvos ar pasakys daugelis klausytojų. Juk nėra namų be dūmų“, – atvirauja atlikėjai.

„Žemaitukus“ bus galima išvysti ir prestižiniuose M.A.M.A apdovanojimuose, kuriuose grupė yra nominuota „Tradicinės muzikos atlikėjų“ kategorijoje. „Žalgirio“ arenoje jie atliks rekordinių perklausų sulaukusį kūrinį „Nepabaigta istorija“.

O kol kas kviečiame išgirsti naują dainą su Adrina bei pasimėgauti vaizdo klipu: