LTOU: situacija dėl Vilniaus oro uoste nusidriekusių eilių pastebimai gerėja

6475bcd31926c20230530lbal39994
Vilnius
BNS Fotobanko nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Lietuvos oro uostų atstovas Tadas Vasiliauskas informuoja, kad dėl Vilniaus oro uoste sugriežtėjusios saugumo patikros nusidriekusios eilės traukiasi. Taip pat ir keleivių skundų, pasak jo, fiksuojama keliskart mažiau nei prieš savaitę.

„Situacija Vilniaus oro uoste dėl besiformuojančių eilių būtent piko laikotarpiais jau pastebimai gerėja“, – žiniasklaidai išplatintame pranešime teigė  T. Vasiliauskas.

„Piko laikotarpiais laukimo laikas eilėje jau akivaizdžiai traukiasi, skundų iš keleivių fiksuojama keliskart mažiau nei praėjusią savaitę“, – pridūrė jis.

Pasak Lietuvos oro uostų atstovo, kadangi sustiprintos saugumo patikros procedūros įvestos neterminuotam laikui, Vilniaus oro uoste buvo imtasi spręsti esmines problemas.

„Terminale dirba ir keleivius nuolat konsultuoja terminalo asistentai, (...) dirba ir mūsų savanoriai kolegos, buvo pakoreguota eilės formavimo zona prieš aviacijos patikros punktus – tai padeda efektyviau naudoti esamus terminalo plotus, aktyviai ieškome aviacijos saugumo specialistų“,  – pranešime vardijo T. Vasiliauskas.

Pranešime nurodoma, kad rekomendacija į Vilniaus oro uostą atvykti likus bent 2 valandoms iki skrydžio išlieka.