LR rinktinėje Optimist jachtų klasėje – daugiausiai šiauliečių

Šiauliai

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

38951

Net trys Šiaulių miesto buriuotojai po 4 LR atrankinių varžybų iškovojo teisę rungtis 2018.06 23-30 Europos čempionate Hagoje (Olandijoje).

Didžiuojamės Śiaulių sporto mokyklos Atžalynas mokiniais Rimvydu Mažunavičiu (surinkęs daugiausiai LR reitingo taškų), Rūta Mažunavičiūte (mergaičių LR įskaitoje surinkusi daugiausiai taškų pirmu numeriu) ir Greta Kalinauskaite (LR rinktineje liko antru numeriu).

Šių metų gegužės 17-20 dienomis Lenkijoje, Gdynėje, vyko „Gdynės taurės regata“. Ši regata buvo paskutinis atrankinis etapas į Lietuvos buriuotojų jaunučių rinktinę. Varžybose dalyvavo 153 dalyviai, iš kurių 4 buriuotojai – Rimvydas Mažunavičius, Rūta Mažunavičiūtė, Rojus Stankevičius ir Greta Kalinauskaitė – buvo sporto mokyklos Atžalynas auklėtiniai.

Regatos metu vyravo stiprūs vėjai. Iš viso įvyko 13 plaukimų, kurių metu Rimvydas Mažunavičius finišavo auksiniame laivyne ir laimejo geriausią 35 vietą. Šiuo pasiekimu jis užsitikrino sau vietą Lietuvos buriuotojų jaunučių rinktinėje pirmu numeriu. Taip pat gerą rezultatą pasiekė buriuotoja Rūta Maźunavičiūtė ir Greta Kalinauskaitè: šios dalyvės užsitikrino teisę dalyvauti Europos jaunučių čempionate „Optimist“ klasėje, kuris vyks birželio 23-30 dienomis Olandijoje, Hagoje.

Sėkmingai pasirodė Rojus Stankevicius, kuris finišavo sidabriniame laivyne.

Visiems sporto mokyklos Atžalynas buriuotojams linkime gero vėjo ir gerų rezultatų!