Lopšelio-darželio „Saulutė“ 50-ojo gimtadienio proga – nauja pedagogės knygelė

Lopšelio-darželio „Saulutė“ 50-ojo gimtadienio proga – nauja pedagogės knygelė
Joniškis
Lopšelio-darželio ,,Saulutė“ 50-ojo gimtadienio proga – nauja pedagogės knygelė.
Erika Šivickaitė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Minėdama Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ 50-ies metų veiklos jubiliejų, muzikos mokytoja metodininkė Gražina Pamparienė išleido savo kūrybos vaikų muzikiniam ugdymui skirtą knygelę. Daugiau nei 40 metų pedagoginio darbo stažą turinti moteris sako, kad dainelių posmai gimsta natūraliai, iš jos darbo su vaikais aplinkos.

Naujosios, dar spaustuvės dažais kvepiančios knygelės „Dainuojame saulutei“ „gimimas“ sutampa su ugdymo įstaigos 50-uoju gimtadieniu. Tad, knygelės autorė G. Pamparienė ir iliustracijas knygelei sukūrusi Gintarė Kybartaitė-Vaitekūnienė su vyru Jonu naująjį leidinį tarsi dedikuoja ne tik vaikų lopšeliui-darželiui „Saulutė“, bet ir gyvenimui, atbundančiam pavasariui. Tai iliustruoja pats knygelės pavadinimas – „Dainuojame saulutei“. Leidinuke – 18 dainelių su natomis ir žaismingomis iliustracijomis. Tiražas – 200 egzempliorių.  

Joniškiečiai pelnytai gali didžiuotis G. Pamparienės darbais. Daugelį mažųjų rajono gyventojų ji ruošia įvairiems regioniniams ir respublikiniams konkursams, moko kankliuoti, dainuoti, sekti pasakas. Nemažai mokytojos auklėtinių yra tapę respublikinių konkursų, tokių kaip „Tramtatulis“, laureatais. Metodinę pagalbą kolegoms teikianti ir ugdanti muzikinius vaikų gebėjimus knygelė turi didelę išliekamąją vertę.

Redakcija rekomenduoja