Sportas2018 m. Gruodžio 22 d. 20:25

LKL čempionate – „Pieno žvaigždžių“ pergalė

Reporteris UgnėŠaltinis: Etaplius.lt

65686

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienį Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda svečiuose 86:77 (12:25, 29:18, 19:16, 26:18) įveikė Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus.

Antrojo kėlinio pradžioje alytiškiai turėjo 16 taškų pranašumą (28:12), tačiau jo neišsaugojo. Prieš ilgąją pertrauką aikštės šeimininkai buvo priekyje tik dviem taškais 43:41, o po trijų ketvirčių atsiliko 59:60. Paskutiniame kėlinyje svečiams pavyko atitrūkti ir, likus žaisti 1 min., įgyti dviženklę persvarą 79:69.

Prienų komandai 14 taškų pelnė Žygimantas Skučas, 13 - Gytis Sirutavičius, po 12 - Vytautas Šulskis, Tomas Lekūnas ir Yannickas Franke, 10 - Jay'us Threattas.

Alytaus ekipoje po 16 taškų surinko Egidijus Dimša ir Kendrickas Brownas, 15 - Gediminas Žalalis, 10 - Matas Jogėla (8 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“ (7 pergalės/8 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima penktąją vietą, o „Dzūkija“ (5/9) žengia septinta.