Sportas2017 m. Lapkričio 18 d. 20:12

LKL čempionate „Neptūnas“ įveikė „Lietuvos rytą“

Klaipėda

20653

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) šeštadienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda savo žiūrovų akivaizdoje 81:76 (19:20, 17:25, 21:9, 24:22) nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipą.

Svečiai sėkmingiau žaidė pirmoje mačo pusėje ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 45:36. Trečiajame kėlinyje iniciatyvą perėmė uostamiesčio klubas, kuris leido varžovams įmesti tik 9 taškus bei išsiveržė į priekį 57:54. Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ du kartus įgijo 8 taškų persvarą ir neleido svečiams iškovoti pergalės.

Klaipėdos ekipai 19 taškų pelnė Chuanas Palasijus (Juan Palacios, 10 atk. kam.), 14 - Renaldas Seibutis, 13 - Edgaras Želionis, 11 - Mindaugas Girdžiūnas.

„Lietuvos ryto“ komandoje 20 taškų surinko Lukas Mavrokefalidis (Loukas Mavrokefalidis), 11 - Rokas Giedraitis, po 9 - Robertas Karteris (Robert Carter) bei Artūras Jomantas.

Pirmajame rate vilniečiai namuose klaipėdiečius nugalėjo 92:79.

„Neptūnas“ (9 pergalės/3 pralaimėjimai) LKL čempionate užima trečiąją vietą, o „Lietuvos rytas“ (8/4) yra ketvirtas.