Sportas2017 m. Rugsėjo 23 d. 20:05

LKL čempionate - antroji „Lietkabelio“ pergalė

15297

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) antrojo turo rungtynėse šeštadienį vicečempionas Panevėžio „Lietkabelio“ klubas svečiuose 69:55 (16:9, 12:17, 28:19, 13:10) nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ ekipą ir iškovojo antrąją pergalę.

„Lietkabelis“ pirmajame kėlinyje leido varžovams pelnyti tik 9 taškus ir pirmavo 7 taškų skirtumu (16:9), bet įpusėjus rungtynėms turėjo vos 2 taškų pranašumą (28:26). Trečiajame kėlinyje Panevėžio ekipa nutolo (56:45) ir vėliau užtikrintai baigė rungtynes.

Nugalėtojams 13 taškų pelnė Lorenzas Viljamsas (Lorenzo Williams), 12 - Vaidas Čepukaitis (8 atk. kam.), po 9 - Darjušas Lavrinovičius bei Viljamas Teltonas (Williams Talton).

Antrąją nesėkmę patyrusioje Alytaus ekipoje 11 taškų surinko Paulius Danisevičius, 8 - Gediminas Žalalis, po 7 - Paulius Petrilevičius (10 atk. kam.) bei Keitinas Reinhartas (Katin Reinhardt).