Linksmiausia fotografija – „gitara grojanti“ kengūra

roo-l
Pasaulis
Ja­son Moo­re / „Co­me­dy Wild­li­fe Pho­tog­rap­hy Awards 2023“ nuo­tr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Paskelbti linksmiausių 2023 metų laukinės gamtos fotografijų konkurso nugalėtojai. Iš daugiau nei 5 tūkst. darbų smagiausia buvo išrinkta svirduliuojanti kengūra, kuri tarsi groja nematoma gitara, praneša „IflScience“.

Linksmiausios fotografijos autorius – Jasonas Moore’as. Būtent jis užfiksavo Vakarų pilkosios kengūros patelės vaizdą Perto (Vakarų Australija) priemiestyje. Ankstų rytą jis išėjo su fotoaparatu, tikėdamasis užfiksuoti Australijos laukinę gamtą „auksinės valandos“ saulės šviesoje. Jau grįždamas namo po paukščių fotografavimo, jis pastebėjo pulką kengūrų gėlių pilname lauke.

„Kai atvykau, lauke buvo nemažai kengūrų. Ryto šviesa vis dar buvo palanki, todėl griebiau fotoaparatą ir nuėjau į vietą, kur galėčiau nusileisti iki akių lygio su fotografuojamu objektu. Padariau apie 40 ar 50 kengūrų kadrų“, – sakė Jasonas.

Anot jo, fotosesija išėjo puiki ir jis matė, kad keletas kadrų ypač geri: „Kai pamačiau, kaip ši kengūra stovi – lyg grodama orine gitara, tai iš karto sukėlė šypseną veide ir žinojau, kad užfiksavau kažką tikrai ypatingo.“

Šių metų komiškų laukinės gamtos fotografijų apdovanojimuose dalyvavo 1 842 dalyviai iš 85 pasaulio šalių, kurie konkursui pasiūlė 5 300 kadrų.

Parengta pagal IflScience.com