Lietuvos žvaigždės atvirai prabilo apie praeities klaidas

LNK2023-12-21-17h00m28s923
Lietuva
@LNK
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

Prieš Naujuosius metus dažnas susimąstome, ką per šiuos metus galėjome padaryti kitaip. Apsvarstome ir akimirkas, kurių mielai neprisimintume, gal net pagalvojame, jei tik pavyktų atsukti laiką atgal, niekada to nebūtume darę. LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ šį ketvirtadienio vakarą – itin atviri žvaigždžių prisipažinimai apie jų praeities klaidas.

Vienas garsiausių ir daugiausiai titulų pelniusių Lotynų Amerikos šokių čempionų, pasaulio, Europos ir Lietuvos taurių laimėtojas Andrius Kandelis beveik dešimtmetį karaliavo ant parketo.

Tačiau po įspūdingų pasirodymų ir pergalių į jo gyvenimą atėjo tamsesnis periodas. Andrius tris kartus vedė ir tris kartus skyrėsi – visos santuokos tetruko keleruis metus. Šokėjo bėdos tuo nesibaigė.  

„Mane viešu žmogumi padarė ne mano skandalai, o mano rezultatai, mano pasiekimai, ordinai, kruvinas darbas, kurie niekam nėra įdomūs ir apie kuriuos niekas nešneka. Visiems įdomiau, kaip aš padariau avariją ir pasitraukiau iš įvykio vietos, kai kitos bėdos ištiko. Niekam neįdomūs geri darbai“, – laidoje „Bučiuoju, Rūta“ dalinsis A. Kandelis. 

LNK laidoje šokėjas papasakos apie įvykį, kai jį palūžusį draugai vežė pas kunigą, kai kiti bičiuliai, anksčiau besišildę jo šlovės spinduliuose, skandalų metu nuo jo tiesiog nusisuko.

Kita viešnia – Eleonora Sebrova – nors ir turi puikų balsą bei išvaizdą, žinoma tapo dėl savo santykių su vienu žinomu ir skandalingu dainininku. Po aštuonerius metus trukusios draugystės ji sako nebeaukotų savo karjeros dėl vyro. 

„Aš pasirinkau būti šalia žinomo, stipraus vyro ir tai turi savo kainą. Prie stipraus vyro turi būti stipri moteris. Ar aš buvau stipri? Aš paklausiu – ar mane kas nors prieš 8-erius metus matė? Aš turėjau būti nematoma, toks buvo mano vaidmuo. Dabar aš švyčiu“, – atvirai kalbės Eleonora Sebrova, laidoje atskleidusi, kokių taisyklių turėjo laikytis, kad būtų šalia žinomo vyro. 

Jolanta Leonavičiūtė prieš dešimtmetį mirgėjo žiniasklaidoje, kai viešumon iškilo erotinės vaizdo juostos.

Tuomet iš dabar sporto trenere dirbančios moters pasijuokti skubėjo net ir žinomi Lietuvos žmonės. Jolanta prisipažins, kad tuomet labai išgyveno, tačiau dabar būtų reagavusi visai kitaip.

„Tada buvo tikrai labai nemaloni būsena, daug skausmo turėjau visą tai pereiti. Supratau, kaip žmonės nekenčia vieni kitų, atrodo, ką aš tokio padariau, nes vienaip ar kitaip – vienintelis žmogus, prieš kurį aš esu atsakinga, tai tik prieš save pačią. Daugiau prieš nieką. Tiek purvo, neapykantos buvo, kad, atrodė, niekada tai nesibaigs“, – atvirai kalbės Jolanta Leonavičiūtė. 

Realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi Vilija Matačiūnaitė kaip vieną didžiausių savo padarytų klaidų įvardija žvaigždžių ligą ir emigraciją į Londoną, kur dirbo restorane.

„Tuomet bėgau nuo problemų, bet bėgti nebuvo geriausias sprendimas“, – sako dainininkė. Laidos vedėjai Rūtai Mikelkevičiūtei garsi realybės šou žvaigždės dalinsis, kaip dėl mylimojo ji įklimpo į skolas, taip pat atviraus apie „Eurovizijos“ konkursą, po kurio dėl didelės kritikos puolė į depresiją.

„Tai, kad nepatekau į finalą, kad mano kostiumą išrinko pačiu blogiausiu, labai pakirto. Dvejus metus verkiau, buvau labai nelaiminga, ir asmeninis gyvenimas ne rožėmis kvepėjo. Buvo labai sudėtingas laikas, aišku, santykiai žlugo, tai buvo dar sudėtingiau, bet kažkaip vienu metu supratau, kad priėjau tokią ribą, emocinę, kur aš turėjau pasirinkimą: arba eiti, arba kristi“, – atvirai dalinsis žvaigždė. 

Ji neslepia, kad daug lėmė ir apėmusi žvaigždžių liga: „Klaida ir tai, kad po šou „Kelias į žvaigždes“ baisiai pasipūčiau. Tas populiarumas buvo fenomenalus, mus visi žinojo, populiaresnių už mus nebuvo. Bet aš nenorėčiau grįžti į tuos laikus, tai buvo teatras, buvau žiauriai arogantiška. Visus pinigus ištaškiau, dabar šlykštu prisiminti, kaip elgiausi, kaip kalbėjau su žmonėmis, kitais atlikėjais, kaip man niekas nerūpėjo aplinkui“.