Sportas2018 m. Birželio 15 d. 15:16

Lietuvos žolės riedulio jaunių U-18 pirmenybėse Širvintų sporto centro komanda tapo čempione!

41761

Lietuvos žolės riedulio jaunių U-18 pirmenybėse Širvintų sporto centro komanda tapo nugalėtoja. Finalinėje dvikovoje širvintiškiai įveikė Vilniaus „Žuvėdros-Tauro“ komandą rezultatu 4:1.

Liepos 15-21 dienomis Lietuvos rinktinė dalyvaus Europos jaunių III diviziono pirmenybėse Konyja mieste (Turkijoje). Į šalies rinktinę komandą pakviesti širvintiškiai: Lukas Kojala, Lukas Sapitavičius, Laimonas Aleknavičius, Lukas Janukaitis, Deividas Gudonas, Nojus Stakauskas, Ernestas Lavrinovič, Arminas Stanišauskas, Lukas Bilotas, Ernestas Kašėta. Pirmenybių nugalėtojų komandoje tai pat žaidė Stasys Bilotas, Laurynas Borovskis, Justinas Blažys, Danielius Kojis, Lukas Kavaliauskas.