Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybėse šiauliečiai - antri

Šiauliai

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

85773

Dvi dienas Kaune vykusioseLietuvos vaikų plaukimo vasaros pirmenybėse, puikiai pasirodė Šiaulių plaukimo centro "Delfinas" plaukikai, bendroje įskaitoje iškovoję antrą vietą.

9-11 m. amžiaus mergaičių grupėje trimis medaliais pasipuošė Emilija Pociūtė (trenerė Dovilė Pocienė). Ji tapo200 m plaukimo laisvu stiliumi čempione (2.31,50 min, 32 dalyvės). Dukart trumpesnę distanciją tuo pačiu stiliumi šiaulietė įveikė per 1 min 9,44 sek. (83 plaukikės). 100 m nugara ji nuplaukė per 1 min 21,45 sek. ir pelnė trečią vietą (57 dalyvės).

Keturis medalius laimėjo D. Pocienės treniruojama Guoda Tručinskaitė. Antra vieta iškovota po100 m plaukimo peteliške (1.23,30 min, 27 dalyvės), 50 m laisvu stiliumi (0.31,52 min, 88 dalyvės) ir 200 m kompleksiniu plaukimu (2.50,70 min, 27 dalyvės). 100 m kompleksiniu plaukimu Guoda įveikė per 1 min 20,92 sek. ir buvo trečia (51 dalyvė).

Ugnė Šiautkulytė (treneris Egidijus Šiautkulis) pelnė du bronzos medalius dviejose distancijose po 100 m. Laisvu stiliumi ji nuplaukė per 1 min 12,87 sek., už savęs palikdama 80 varžovių, o krūtine - per 1 min 26,53 sek., užnugaryje likus 46 priešininkėms.

Mergaitės tapo estafetės 4X50 m plaukimo laisvu stiliumi rungties čempionėmis. Jų rezultatas - 2 min 8,13 sek. Ant nugalėtojų pakylos kopėEmilija Pociūtė (trenerė D. Pocienė), Ugnė Šiautkulytė (treneris E. Šiautkulis) , Miglė Grigaliūnaitė (trenerė D. Pocienė), Guoda Tručinskaitė (trenerė D. Pocienė)

Tos pačios sudėties komanda tapo ir vicečempione estafetės 4X50 m kompleksiniu plaukimu rungtyje. Šiauliečių rezultatas - 2 min 27,24 sek.

Rungtyse dalyvavo19 komandų.

10-12 m. amžiaus berniukų grupėje pagirtinai pasirodė Emos Vielavičiūtės treniruojami plaukikai.

Artas Apinys tapo 200 m plaukimo laisvu stiliumi čempionu, pademonstravusiu 2 min 23,69 sek. rezultatą ir už savęs palikusiu 43 varžovus.

Gausiausioje dalyvių skaičiumi 100 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje (101 plaukikas) Artas užėmė antrą vietą (1 min 3,07 sek.). Dar vieną medalį jis pelnė 100 m nuplaukdamas nugara (1.17,69 min, 51 dalyvis).

Jovydas Poškus parvežė du bronzos apdovanojimus, plaukdamas kompleksiškai. 100 m įveikė per 1 min 15,44 sek (55 dalyviai), o 200 m - per 2.44,32 min (28 dalyviai).

Rokas Pleikys prie šūsnio medalių pridėjo dar du. 200 m laisvu stiliumi jis nuplaukė per 2 min 31,13 sek. ir laimėjo trečią vietą (44 dalyviai). 100 m nugara šiaulietis įveikė per 1 min 16,35 sek. ir iškovjo antrą vietą (51 dalyvis).

Dukart pirmenybėse buvo apdovanotas Arvydas Jegorovas. 50 m laisvu stiliumi jis nuplaukė per 28,77 sekundės ir iš 89 berniukų buvo trečias. 100 m peteliške įveikė per 1.13,78 min ir iš 36 dalyvių buvo antras.

"Delfino" berniukai buvo neprilygstami estafečių rungtyse ir du kartus tapo čempionais. A. Apinys, R. Pleikys, J. Poškus ir A. Jegorovas dalyvavo estafetėje 4X50 m laisvu stiliumi (2.00,01 min, 19 komandų). R. Pleikys, A. Jegorovas, V. Navickas,ir A. Apinys plaukė estafetėje 4X50 m kompleksiniu stiliumi (2.16,57 min, 17 komandų).

Pagal surinktus taškus į geriausių varžybose plaukikų dešimtuką pateko net šeši "Delfino" sportininkai. Berniukų dešimtuke Artas Apinys užėmė 3 vietą, Arvydas Jegorovas – 4-tąją, Jovydas Poškus – 10-tąją.

Mergaičių dešimtukeEmilija Pociūtė pelnė 2 vietą, Guoda Tručinskaitė – 3-iąją, Ugnė Šiautkulytė – 7-ąją.

Susumavus abiejų dienų rezultatus, bendroje įskaitoje iš 27 komandų, pirmoji „Delfino“ komanda, surinkusi 569 taškus, tapo antra.