Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinės vartininkas lieka Šiauliuose

Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinės vartininkas lieka Šiauliuose
Šiauliai
Deividas Daraškevičius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Dar visai neseniai pratęsus sutartis su E. Pilypu, R. Lekiatu bei į Šiaulius atvykus L. Paukštei ir R. Sadauskui, šiandien skelbiama, jog ateitį su savo gimtojo miesto komandą susiejo dar vienas nuo mažens Šiauliuose augęs futbolininkas - Gustas Baliutavičius. 

Būtent Šiauliuose pirmuosius profesionalaus futbolininko žingsnius žengusiam Gustui praėjęs 2021 metų sezonas tapo tikrai įsimintinu. Vartininkas sužaidė išties neblogą sezoną, jis nepraleido nei vienų Pirmos lygos sezono rungtynių - aikštėje pasirodė 27 kartus, 12-oje rungtynių išsaugojo savo vartus „sausus" bei sulaukė šanso debiutuoti Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinėje.

Iš Šiaulių kilęs 21-erių vartų sargas vilkėdamas mūsų šalį reprezentuojančius marškinėlius šiemet, neskaitant kontrolinių rungtynių, dukart sužaidė Europos čempionato atrankoje. Futbolininkas į aikštelę žengė prieš tokias bendraamžių ekipas kaip Slovakija bei Šiaurės Airija.

„Apsispręsti, ar likti nebuvo sunku. Šiauliuose yra suteiktos tikrai puikios sąlygos futbolininkams tobulėti. Saulės miestas - mano namai. Pastarieji trys sezonai buvo labai nuoseklūs. Kiekvienas sezonas davė daug patirties, bet labiausiai norėčiau išskirti paskutinį sezoną. Būtent jame gavau kvietimą į Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinės stovyklą, taip pat su „Šiauliais" iškovojome pirmąjį trofėjų bei tapome mažiausiai įvarčių praleidusia Pirmos lygos komanda. Išskirčiau ir tai, jog atvykus vartininkų treneriui Šarūnui Jurevičiui sezonas tapo labai darbingu. Sekančiame sezone turiu išsikėlęs keletą tikslų, bet manau, kad juos pasiliksiu sau (Šypsosi). Noriu paprašyti mūsų aistruolių nepamiršti palaikyti mus naujajame A lygos sezone. Pirmyn Šiauliečiai! ",- skambiai pokalbį baigė Šiauliuose likęs G. Baliutavičius.