Net du "sidabriniai" Lietuvos ugniagesiai - iš Šiaulių

Firefighter Combat Challenge Lietuva nuotr.

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt

104664

Šiandien iš Montgomeryje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, vykusio Pasaulio stipriausiojo ugniagesio čempionato,mišrių komandų (Hybrid team) kategorijoje iškovoję antrąją vietą, sugrįžta Lietuvos stipriausiųjų ugniagesių gelbėtojų rinktinės nariai. Čempionatas JAV vyko spalio 21-26 d. Pirmąsias keturias dienas lietuviai kartu su 400 ugniagesių, atvykusių iš 14-os šalių, rungėsi atrankinėse varžybose dėl patekimo į Pasaulio čempionato finalinius bėgimus. Visi penki rinktinės nariai pateko į finalinius pasaulio čempionato etapus.

Taip pat skaitykite:Dvi sporte sunkiausios minutės

Patekę į finalinius pasaulio čempionato etapus rinktinės nariai varžėsi individualiose, tandemų (dvejetų) ir komandinės estafetės rungtyse.

Susumavus tris geriausius komandos narių rezultatus, mišrių komandų (Hybrid team) kategorijoje lietuviai užėmė 2-ąją vietą. Andrius Ašmontas karininkų (Chief) kategorijoje taip pat iškovojo 2-ąją vietą.

Individualiuose bėgimuose Jurgis Rumiancevas bendrojoje (Open) įskaitoje iškovojo 7-ąją, šiaulietis Andrius Ašmontas – 9-ąją, šiaulietis Gintautas Samauskis – 29-ąją, Karolis Gražinis – 36-ąją, Jaroslav Višnevski – 37-ąją vietas.

Andriaus ir Jurgio dvejetas tandemų vyrų (Tandem Male) kategorijoje užėmė 8-ąją vietą.

Komandinės estafetės rungtyse Lietuvos rinktinės nariai ketvirtfinalyje nusileido 3-iosios vietos laimėtojams slovėnams ir pasidalijo 5-8 vietas.

„Ačiū už palaikymą, mums garbė atstovauti Lietuvą“, - socialiniame tinkle rašė komanda.