Lietuvos tenisininkas stipriausių Europos šešiolikmečių turnyre liko ketvirtas

tenniseurope.org nuotr.

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt

16653

Šiaulių teniso mokyklos sportininkui Matui Vasiliauskui iki apdovanojimo aštuonių stipriausių Europos šešiolikmečių tenisininkų turnyre pritrūko vienos pergalės.

Redžio Kalabrijoje (Italijoje) vykusių varžybų pirmame rate M. Vasiliauskas 3:6 7:5 6:4 įveikė vokietį Benediktą Kurzą, tačiau pusfinalyje 2:6 3:6 nusileido pirmai turnyro raketei rumunui Nini Dicai.

Susitikime dėl trečios vietos trenerio Šarūno Kulnio auklėtinis 0:6 6:3 2:6 pralaimėjo austrui Lukui Neumayriui.

Varžybų nugalėtoju tapo M. Vasiliauską pusfinalyje įveikęs N. Dica.

Šiuo metu M. Vasiliauskas užima 8 Tennis Europe šešiolikmečių reitingo vietą. Šiame sezone jis iš viso laimėjo keturis „Tennis Europe“ turnyrus, o dar du kartus žaidė finale.

2004 metais šio turnyro nugalėtoju buvo tapęs Ričardas Berankis. Varžybas taip pat yra laimėjusios tokios pasaulinės teniso žvaigždės Aleksandras Zverevas, Tommy Robredo ir Rafaelis Nadalis.