Sportas2017 m. Rugsėjo 26 d. 14:29

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse garbingai atstovautas Pagėgių kraštas

Tauragė

15482

Prieš mėnesį vykusiose Pagėgių krašto seniūnijų sportinėse varžybose nugalėjo ir kelialapį į respublikinį žaidynių etapą laimėjo Pagėgių seniūnijos sportininkai.

Dešimtųjų jubiliejinių Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinis etapas vyko Jonavoje – naujojoje Jonavos sporto arenoje ir „Lietavos“ stadione. Renginyje buvo laukiama apie 1200 dalyvių iš daugiau kaip 50 savivaldybių.

„Mūsų tikslas – puoselėti mėgėjų sportą ir pasiekti, kad kuo daugiau šalies gyventojų organizuotai ir sistemingai sportuotų savo gyvenamosiose vietose“, - sako „Sportas visiems“ prezidentas Algis Vasiliauskas.

Pagėgių savivaldybei finalinėse trečio etapo žaidynėse Jonavoje, sėkmingiausiai atstovavo Pagėgių seniūnijos seniūnas Dainius Maciukevičius, laimėjęs trečią vietą seniūnų trikovės varžybose. Lumpėnų krepšininkai (iki 40 m. amžiaus grupėje) po atkaklios kovos vis dėlto pralaimėjo pusfinalį ir liko garbingoje ketvirtoje vietoje. Paprastai lyderiaudavusius smiginio varžybose ir pelnydavusius prizines vietas pagėgiškius, šį kartą fortūna aplenkė ir liko tik vienuolikti.

Didžiausias Lietuvoje mėgėjų sporto žaidynes jau dešimt metų organizuoja Lietuvos asociacija „Sportas visiems“. Skaičiuojama, kad žaidynėse jau dalyvavo daugiau kaip 165 tūkst. šalies gyventojų.

Džiugu, kad Pagėgių krašto sporto entuziastai garbingai neša krašto sportinę vėliavą ir deramai atstovauja Pagėgius už savivaldybės ribų.