Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojų apdovanojimuose – Alytaus šv. Benedikto gimnazija (FOTO)

Alytus
Budintis Budėtojas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Pirmadienio rytą Alytaus šv. Benedikto gimnazijos direktorė Loreta Šernienė, kūno kultūros mokytojai Vygandas Jezukevičius, Rytis Jakučionis ir penki gimnazistai Urtė Pangonytė, Patricija Laureckytė (IIb), Tomas Šerkšnas, Tadas Jurčiukonis (IIIa) ir Gustas Velička (IIIb) vyko į Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre organizuotą renginį, skirtą pačių geriausių mokyklų, užėmusių prizines vietas visose 2016–2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių sporto šakose, apdovanojimui.

Apdovanotos buvo visos stipriausios mokyklos – nuo mažiausių kaimo mokyklų iki didžiausių gimnazijų. Alytaus šv. Benedikto gimnazija gavo apdovanojimą už žaidynių antrojoje grupėje iškovotą trečiąją vietą. Mūsų atstovams taurę bei 350 eurų čekį mokyklos sporto reikmėms įteikė Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos kancleris ir olimpiečiai irkluotojai Henrikas Žustautas ir Andrejus Olijnikas.

Ir tai dar ne viskas! Gimnazijos sportininkai – stipriausi Alytaus apskrityje – jie pelnė pirmąją vietą! Štai kokio apdovanojimų lietaus pirmadienį sulaukė gimnazija. Tikimės, kad tai bus didelė motyvacija sportuoti ir siekti dar geresnių rezultatų.