Sportas2018 m. Balandžio 11 d. 16:24

Lietuvos lengvosios atletikos varšybose „Žemaitijos taurė 2018“ neliko nepastebėti ir Pagėgiai

Tauragė

Viktorija ValčiukaitėŠaltinis: Etaplius.lt

34239

Baigėsi visi trys Lietuvos lengvosios atletikos „Žemaitijos taurė 2018“ etapai. Šiose varžybose dalyvavo Pagėgių meno ir sporto mokyklos lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja mokytoja Alvyra Jankantienė. Sportininkai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes: vaikai, jaunučiai ir jauniai.

Vaikų grupėje absoliuti čempionė - Gintarė Nagrockaitė, visuose etapuose užėmusi pirmąją vietą šuolio į tolį rungtyje (4,73m). Tai perspektyvi sportininkė, ateityje galinti garsinti Pagėgių vardą ne vienose varžybose. Jovydas Pavilionis pirmame etape šuolio į tolį rungtyje užėmė 3-čiąją vietą, bet dėl ligos kituose etapuose nebedalyvavo. Gabrielius Lacis 600m. bėgime antrame etape liko ketvirtas, Laurynas Rauktys šuolio į tolį rungtyje po trijų etapų liko penktas.

Jaunučių grupėje savo rezultatais džiugino Augustė Baužaitė, po trijų etapų šuolio į aukštį rungtyje (1,40m; 1,50m; 1,50m) iškovojusi antrąją vietą. Vakarė Jakaitė 60m bėgime liko septinta.

Jaunių grupėje ketvirtas vietas iškovojo Nereta Lukošiūtė (antrame etape 300m bėg.), Nojus Šeputis (pirmame etape šuolio į aukštį rungtyje), Eitvydas Šalkauskas (antrame etape šuolio į aukštį rungtyje). Laura Jankovskytė antrame etape 60m bėgime iškovojo 6-ąją vietą.

Džiaugiamės lengvaatlečiais kurie „Žemaitijos taurės 2018“ varžybose garsino Pagėgių krašto bei meno ir sporto mokyklos vardą ir linkime naujų sėkmingų startų.