Lietuvos kurortų verslininkai įvertino vasaros sezoną: reikėjo pasistengti

62c4514b4d5f720220705ppel2117070522
Lietuva
BNS Fotobanko nuotr.
Irtautė Gutauskaitė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Verslo atstovai sako, kad ši vasara Lietuvos kurortams buvo darbinga, nes reikėjo stengtis pritraukti kuo daugiau poilsiautojų. Nors Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Laura Taučiūtė šią vasarą vertina neblogai, Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro vadovas Rimantas Palionis pabrėžia – verslui buvo itin sunku.

„Ši vasara verslininkams, Palangai buvo tikrai nebloga. Lyginant su praeitais metais, mes tikrai turėjome labai didelį užimtumą“, – LRT radijui trečiadienį teigė L. Taučiūtė.

„Taip, vasara buvo lietuviška, ne tiek smarkiai džiugino orai kaip džiugina rugsėjo mėnesį. Bet (verslininkai – ELTA) išsikėlė tikslus, susidėliojo prioritetus, į ką orientuotis, ką pritaikyti, kaip pakviesti svečią, orientuotis į dar didesnę kokybę. Buvo labai daug investuota į sveikatinimosi sektorių“, – pridūrė Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė.

Nors Palangos verslininkai turėjo iššūkių pritraukti daugiau poilsiautojų, rezultatai, anot L. Taučiūtės, pakankamai geri.

„Turėjome iššūkių pritraukti dar daugiau svečių, tikrai sekėsi gerai ir rezultatai yra pakankamai geri. Tiesiog verslui reikėjo labiau pasistengti“, – reziumavo šių metų verslo vasarą ji.

Visgi R. Palionis neskubėjo sutikti ir pabrėžė, kad šių metų vasara Lietuvos kurortų verslininkams buvo sunki. Anot jo, vietiniai verslai turėjo konkuruoti su užsienio turizmu.

„Šitie metai mums buvo itin sunkūs. Jeigu anksčiau išvažiuojamame turizme dirbo 2 operatoriai, kurie siūlė išvažiuoti kažkur, tai šiais metais buvo net penki operatoriai“, – kalbėjo Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro vadovas.

„Tai įsivaizduokite, kokią konkurenciją mes, vietiniai kurortai, turėjome. Visi kurortai turėjome pasitempti kokybe, kažkuria vieta ir kaina. Tai metai buvo tikrai darbingi“, – akcentavo R. Palionis.