Lietuvos krepšininkai pralaimėjo Ispanijos rinktinei

Lietuva

krepšinionamai.lt nuotr.

93617

Pasaulio krepšinio čempionatui besirengianti Lietuvos vyrų rinktinė penktadienį sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes. Mūsiškiai išvykoje 70:78 (18:17, 15:23, 19:20, 18:18) pralaimėjo Ispanijos komandai.

Ricky Rubio vedami ispanai greitai išsiveržė į priekį 7:2, bet pirmojo kėlinio viduryje lietuviai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (14:12). Antrojo kėlinio antroje pusėje ispanai ėmė naudotis lietuvių klaidomis ir laimėjo atkarpą 10:0. Po šios atkarpos šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (36:25).

Trečiajame kėlinyje ispanai skirtumo nepadidino, tačiau i lietuvių arčiau savęs neprisileido. Per paskutines 10 minučių Lietuvos krepšininkai nesugebėjo sumažinti atsilikimo iki mažesnio negu 6 taškai ir ispanai šventė pergalę.

Lietuvos komandai 10 taškų pelnė Lukas Lekavičius, 9 - Martynas Gebenas, po 8 - Mindaugas Kuzminskas, Arnas Butkevičius bei Rokas Giedraitis, 6 - Jonas Mačiulis, 5 - Marius Grigonis, po 4 - Žygimantas Janavičius ir Martynas Echodas, po 3 - Edgaras Ulanovas ir Eimantas Bendžius, 2 - Gytis Masiulis. Adas Juškevičius taškais nepasižymėjo.

Ispanijos ekipoje 23 taškus surinko Willy Hernangomezas (9 atk. kam.), 21 - Ricky Rubio (30 naud. balų).

Lietuvos krepšininkai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 41-35, bet padarė gerokai daugiau klaidų (17-8).

Lietuvos rinktinei nepadėjo gimtinėje pasilikę Jonas Valančiūnas, Domantas Sabonis, Mantas Kalnietis, Renaldas Seibutis ir Paulius Jankūnas. Ispanai žaidė be Marco Gasolio bei Rudy Fernandezo.

Kitas draugiškas rungtynes Lietuvos krepšininkai žais sekmadienį Klaipėdoje su Suomijos komanda.