Sportas2017 m. Gegužės 24 d. 15:11

Lietuvos jaunių čempionė Rugilė Meškėnaitė

Plungė

4192

Gegužės 20 – 21 dienomis Dubingiuose (Molėtų raj.) vyko Lietuvos vaikų – jaunučių – jaunių greitųjų ir žaibo šachmatų čempionatai. Dalyvavo apie 300 jaunųjų šachmatininkų. Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo 13 moksleivių šachmatininkų.

Varžybos vyko įvairiose amžiaus grupėse šveicariškąja sistema. Pirmą dieną vyko žaibo čempionatas. Mergaičių amžiaus grupėje iki 18 metų nugalėtoja tapo „Saulės“ gimnazijos moksleivė Rugilė Meškėnaitė. O mergaičių grupėje iki 16 metų Rosita Griciūtė iškovojo trečią vietą.

Antrą dieną vyko greitųjų šachmatų čempionatas. Geriausiai pasisekė Rugilei Meškėnaitei. Ji savo amžiaus grupėje (iki 18 metų) iškovojo trečią vietą.

Gerai varžybose pasirodė Ignas Mačiuitis, Edvinas Kurmis (B14), Matas Praspaliauskas, Ugnius Žalimas (B10), Karolis Kapickis (B8), Ernestas Kurmis (B16), Gediminas Škerba (B18).