Sportas2017 m. Liepos 17 d. 20:57

Lietuvos jaunimo krepšinio komanda Europos čempionate šventė antrąją pergalę

Lietuva

9547

Graikijoje vykstančio Europos jaunimo (iki 20 metų) vaikinų krepšinio čempionato trečiosiose C grupės rungtynėse pirmadienį Lietuvos rinktinė 89:61 (18:26, 25:12, 25:14, 21:9) nugalėjo Latvijos komandą ir iškovojo antrąją pergalę.

Lietuvos krepšininkai pralaimėjo pirmąjį kėlinį 8 taškų skirtumu, bet dominavo aikštėj per likusią mačo dalį. Įpusėjus rungtynėms lietuviai jau pirmavo 43:38, o po trijų kėlinių - 68:52.

Lietuvos rinktinei.17 taškų pelnė Martynas Echodas (10 atk. kam.), po 15 - Mykolas Dieninis bei Arnas Beručka, 11 - Laurynas Birutis (11 atk. kam.).

Trečiąją nesėkmę patyrusioje Latvijos ekipoje rezultatyviausiai žaidė Verneris Kohas. Jo sąskaitoje - 17 taškų.

Kovą dėl atšokusių kamuolių lietuviai laimėjo 55-29.

Lietuvos rinktinė grupėje užėmė antrąją vietą ir aštuntfinalyje žais su trečiąją poziciją D grupėje užėmusia Slovėnijos komanda.

Europos jaunimo čempionate dalyvauja 16 komandų, suskirstytų į keturias grupes. Aštuntfinalyje žais visos ekipos.