„Lietuvos balso“ aklosiose perklausose – milijonams klausytojų dainavusi atlikėja

„Lietuvos balso“ aklosiose perklausose – milijonams klausytojų dainavusi atlikėja
Lietuva
Sangita Mitra. Katažinos Polubinskos/LNK nuotr.
Gediminas Malaškevičius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

Jubiliejinį 10-ąjį sezoną minintis projektas „Lietuvos balsas“ įgauna pagreitį: šį sekmadienį LNK žiūrovai išvys jau trečiąsias akląsias perklausas, kurios vėl jaudins ne tik talentingų atlikėjų pasirodymais, bet ir išskirtinėmis jų istorijomis iš viso pasaulio. Viena jų – apie Sangitą Mitrą iš Indijos ir apie tai, kad viską galima pradėti nuo pradžių, nesvarbu, kuriame pasaulio kampelyje atsidurtum.

Iš Delio televizijos – į virtuvę Lietuvoje

Prieš atsikraustydama į Europą, Sangita Mitra gyveno Delyje ir dainuodavo Delio radijuje bei televizijoje.  „Manau, kad tai buvo didelis įvertinimas ir sėkmė: juk mane galėjo matyti milijonai žiūrovų, todėl tikrai didžiavausi tokia galimybe“, –  prisimena Sangita. Televizijos pasaulis jai visada patiko, todėl talentinga moteris dalyvavo ir įvairiuose Indijos muzikiniuose projektuose.

„Pavyzdžiui, praėjau pradines, ypač sudėtingas atrankas į projektą „This is my chance“ (liet. „Tai mano šansas“),  tačiau tam, kad galėčiau jame toliau dalyvauti, būčiau turėjusi vykti į  už pusantro tūkstančio kilometrų nuo Delio esantį Mumbajų ir ten praleisti daugiau nei pusę metų...To negalėjau sau leisti,  nes Delyje turėjau šeimą ir visą gyvenimą,  taigi šios svajonės galų gale atsisakiau“, – pasakoja moteris ir prisipažįsta vienu metu maniusi, jog dėl šeimos teks ir apskritai užmiršti dainavimą.

„Vyras pradėjo dirbti užsienyje, todėl nusprendėme keliauti paskui jį. Taip keliai atvedė ir į Lietuvą: kai atvykau čia, buvau jau keliolika metų nedainavusi didžiojoje scenoje, tačiau  toliau treniravausi nuolatos“, – sako Sangita, kuri, atvykusi į Lietuvą, iš dainininkės netikėtai tapo verslininke: atidarė  čia savo restoraną.

„Gavosi taip, kad sužinojau, jog jei noriu gyventi Lietuvoje, turiu čia gauti ir darbą.  O iki tol juk  buvau tik dainavusi arba buvusi namų šeimininke! Taigi man, ypač kaip atvykėlei, tai nebuvo  lengva užduotis, tačiau su didele ir nuoširdžia jūsų specialistų pagalba gimė idėja Lietuvoje įkurti azijietiškos virtuvės restoraną. Taip ir padariau – ir man pavyko“, – šypsosi šiandien jau net kelis restoranus Lietuvoje valdanti Sangita.

Jeigu labai nori – svajonės pildosi

Sangitai nauja veikla Lietuvoje sekėsi puikiai – ji greitai sulaukė pripažinimo, susikūrė nuolatinį klientų ratą ir šį likimo vingį vadina palaiminimu, už kurį yra dėkinga Lietuvai. Ir nors verslininkės amplua jai labai patiko,  širdyje ji niekada nepamiršo scenos.

„Aš kiekvieną rytą kalbuosi su visata  nes tikiu –  o ir esu patyrusi–   kad jeigu kažko labai nori, jeigu apie tai daug galvoji – visata tave išgirsta ir padeda tau pasiekti savo svajonių. Taigi, būdama Lietuvoje, aš dažnai galvojau apie dainavimą, galvojau, kad noriu vėl tai patirti... Ir, ką jūs sau manote: labai, labai netikėtai vėl gavau šansą tai padaryti“, – apie dieną, kai sulaukė pasiūlymo sudalyvauti „Lietuvos balse“ prisimena Sangita.

„Savo restorane  kaip foną aš  kartais leidžiu indišką muziką – taip pat įrašus, kuriuose  dainuoju aš pati. Taigi kartą viena iš klienčių šią muziką išgirdo, pagyrė, paklausė, kas čia dainuoja. Atsakiau, kad tai aš ir tada ji man papasakojo apie „Lietuvos balsą“, pasiūlė užpildyti anketą. Štai aš ir čia!”, – apie netikėtą sugrįžimą prie mikrofono pasakoja jau artimiausiose aklosiose perklausose pasirodysianti Sangita.