Sportas2017 m. Birželio 16 d. 08:59

Lietuvos 20-mečiai krepšininkai nugalėjo 19-mečius

Anykščiai

6895

Lietuvos vaikinų jaunimo rinktinės (iki 19 ir iki 20 metų) tęsia pasiruošimą Europos čempionatui ir ketvirtadienio vakare sužaidė draugiškas rungtynes tarpusavyje. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai užtikrintai įveikė metais jaunesnius varžovus 87:58 (24:8, 17:22, 15:18, 31:10).

Nuo pat susitikimo pradžios pirmavę 20-mečiai atsipalaidavo susitikimo viduryje ir leido Rimanto Grigo auklėtiniams priartėti. Vis dėlto dvidešimtmečiai rungtynių pabaigoje vėl įjungė aukštesnę pavarą, laimėjo kėlinį rezultatu 31:10 ir iškovojo pergalę.

Nugalėtojams po 19 taškų pelnė Martynas Varnas bei Martynas Echodas.

19-mečių rinktinėje 10 taškų surinko Džiugas Slavinskas.

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) merginų rinktinė antrosiose draugiškose rungtynėse Anykščiuose dar kartą susikovė su Baltarusijos bendraamžėmis. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės šį kartą iškovojo pergalę 71:62 (15:16, 21:12, 15:14, 20:20).

Lietuvės atitolo antrajame kėlinyje, kai ketvirtį laimėjo 21:12. Susitikimo pabaigoje varžovės buvo priartėję (65:50), tačiau pražangų taktika nepasiteisino ir aikštelės šeimininkės iškovojo pergalę.

Pirmąją šių komandų dvikovą vakar minimaliu skirtumu laimėjo Baltarusijos krepšininkės - 52:51

Lietuvėms 14 taškų pelnė Rasa Knyzaitė, 12 - Laurita Jurčiūtė, 11 - Gabija Meškonytė, 10 - Laura Juškaitė (14 atk. kam.).

Penktadienį abi ekipos susitiks dar kartą.