Lietuviško ritinio turnyras

Dianos Balužytės nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

57803

Spalio 20 d. Kupiškio miesto stadione įvyko lietuviško ritinio sezono uždarymo varžybos, kurias organizavo Kupiškio RSK „Aukštaičiai“ ir Vaikų ir jaunimo socializacijos projektų „Noriu gyventi sveikiau“ bei „Lietuviško ritinio atgaivinimas ir populiarinimas tarp Kupiškio rajono jaunimo“ vykdytojas.

Gaila, kad nemažai šio žaidimo entuziastų išvykę dirbti į užsienį, tad finalinėse varžybose dalyvavo tik dvi ekipos: Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos bei LK KASP Vyčio apygardos 5 rinktinės Kupiškio 504 pėstininkų kuopos komandos. Pagal varžybų nuostatus nugalėtojas buvo nustatomas iš dviejų laimėtų varžybų. Pirmasis susitikimas vyko labai įtemptai ir permainingai. Pirmąjį kėlinį rezultatu 6:4 laimėjo kariūnai, tačiau po pertraukos rezultatyviau žaidė mokyklos atstovai ir rungtynes laimėjo 8:7. Antrose varžybose pirmąjį kėlinį taip pat laimėjo kariūnai (4:2), tačiau po pertraukos aikštelėje jau dominavo mokyklos komanda. Jie gerai gynėsi ir rezultatyviai atakavo, todėl šventė pergalę rezultatu12:5. Abu susitikimus laimėję Kupiškio technologijų ir verslo komanda iškovojo taurę bei aukso medalius, antri liko kariūnai.

Rezultatyviausi žaidėjai: KTVM – Gražvydas Kardauskas (15 taškų), kariūnų gretose – Arūnas Kazlauskas (12 taškų).