„Lietkabelio“ krepšininkai pralaimėjo „Nevėžiui“

Kėdainiai

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

50182

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšinio komanda draugiškose rungtynėse namuose antradienį 75:80 (21:19, 23:18, 9:23, 22:20) nusileido Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkams.

Šioje dvikovoje panevėžiečiams negalėjo padėti čiurnos traumą patyręs Donatas Tarolis ir pirmajame kontroliniame mače taip pat čiurną susižeidęs Franas Pilepičius.

Ketvirtadienį prie komandos prisijungs Mindaugas Kupšas.

Pirmasis kėlinys vyko apylygiai, o jam pasibaigus, nežymiai priekyje buvo „Lietkabelis“ (21:19). Antrajame ketvirtyje šeimininkai kontroliavo situaciją ir, po truputį didindami atotrūkį, prieš ilgąją pertrauką įgijo septynių taškų pranašumą (44:37). Kardinaliai vaizdas pasikeitė po ilgosios pertraukos, kai „Nevėžis“ laimėjo atkarpą 12:0 ir perėmė iniciatyvą (56:49), o pasibaigus kėliniui skirtumas išliko toks pats - 60:53. Ketvirtajame ketvirtyje Gintaro Kadžiulio auklėtiniai buvo priartėję prie varžovų, bet išsigelbėti nepavyko.

„Lietkabeliui“ Michaelas Morrisonas (11 atk. kam.) pelnė 12 taškų, Dominikas Mavra, Jamaras Wilsonas ir Tomas Rimša - po 11, Paulius Valinskas (7 rez. perd.) - 10.

„Nevėžio“ gretose Chauncey Collinsas ir Martynas Varnas surinko po 14 taškų, Gabrielius Maldūnas (13 atk. kam.) - 12, Simas Buterlevičius - 10.

Kitą draugišką mačą „Lietkabelis“ žais rugsėjo 3 dieną, kai dalyvaus turnyre Kėdainiuose. Pirmasis varžovas - Čerkasų „Mavpy“ iš Ukrainos.