Sportas2017 m. Lapkričio 1 d. 20:54

„Lietkabelio“ krepšininkai išvykoje nugalėjo „Galatasaray Odeabank“ ekipą

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt

18863

Europos vyrų krepšinio taurės (Eurocup) ketvirtojo turo rungtynėse B grupėje trečiadienį Panevėžio „Lietkabelio“ komanda svečiuose 78:73 (13:25, 19:18, 26:18, 20:14) nugalėjo Stambulo „Galatasaray Odeabank“ (Turkija) klubą.

Mačo pradžioje „Lietkabelis“ pirmavo 5:2, bet tuomet iniciatyva priklausė šeimininkams. Pirmojo kėlinio pabaigoje Stambulo ekipa įgijo 15 taškų persvarą (25:10). Iki ketvirtojo kėlinio vidurio dar pirmavo šeimininkai, bet po Gario Teiltono (Gary Talton) bei Žanio Peinerio metimų „Lietkabelis“ išsiveržė į priekį 72:68. Vėliau geros gynybos dėka Panevėžio ekipa išsaugojo įgytą pranašumą ir iškovojo svarbią pergalę.

Antrąją pergalę iškovojusiai Panevėžio komandai 18 taškų pelnė 38-ąjį gimtadienį trečiadienį minintis Darjušas Lavrinovičius, 16 - Ž. Peineris, 10 - G. Teiltonas, po 7 - Adas Juškevičius ir Vaidas Čepukaitis (12 atk. kam.).

Be pergalių liekančioje Stambulo ekipoje 20 taškų surinko Dedžuanas Samersas (Dajuan Summers), 14 - Skotis Hopsonas (Scotty Hopson), 12 - Ričardas Hendriksas (Richard Hendrix).

Kitas rungtynes „Lietkabelis“ žais lapkričio 7 dieną namuose su Podgoricos „Buducnost Voli“ (Juodkalnija) ekipa.