Sportas2018 m. Kovo 31 d. 18:38

„Lietkabelio“ aukštaūgiai nepaliko vilčių „Vytautui“

Birštonas

33279

Panevėžio „Lietkabelis“ (18-10) dominavo po krepšiais ir dėl galingo aukštaūgių žaidimo ketvirtąjį „Betsafe-LKL“ ratą pradėjo pergale.

Ramūno Butauto auklėtiniai išvykoje 91:76 (25:18, 18:16, 23:21, 25:21) nugalėjo dėl išlikimo lygoje kovojantį Prienų-Birštono „Vytautą“ (5-23).

Į pergalę svečius vedė 16 taškų pelnęs Vaidas Čepukaitis ir 14 taškų pridėjęs Darjušas Lavrinovičius.

Rungtynės nesusiklostė vienam „Vytauto“ lyderių LiAngelo Ballui, kuris per 21 minutę pelnė 3 taškus. Kiek geriau sekėsi net LaMelo Ballui, kuris ant parketo pasirodė tik tada, kai nugalėtojai jau buvo aiškūs.

Šešiolikmetis per 5 minutes spėjo įmesti 5 taškus. Prieniškiai rungtynes pradėjo susitelkę ir užsivedę. Pirmojo kėlinio viduryje jie pirmavo 13:9, bet tuomet „Lietkabelis“ spurtavo 16:3 ir išsiveržė į priekį 25:16.

Šeimininkai sugebėjo prisivyti antrojo ketvirčio pradžioje (28:30), bet panevėžiečiai netrukus vėl spurtavo 11:1 bei įgijo dviženklę persvarą 41:29.

Po didžiosios pertraukos „Vytauto“ duobė toliau gilėjo. Svečiai spurtavo 9:0 ir trečiojo ketvirčio pradžioje nutolo jau net 54:37.

Prieš lemiamą kėlinį V. Šeškaus kariauna dar sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (55:64), bet paskutiniosios 10 minučių išsigelbėjimu netapo.

Aukštaūgių vedamas „Lietkabelis“ neprisileisdamas varžovų arčiau lemiamu metu kontroliavo žaidimą ir nuskambėjus finalinei sirenai šventė užtikrintą pergalę.

Šiame mače į „Vytauto“ rikiuotę sugrįžo Denisas Lukašovas, kurį laiką negalėjęs rungtyniauti dėl įplyšusių čiurnos raiščių.

Ukrainietis per 8 minutes prametė tris tritaškius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Vytautas“: Eigirdas Žukauskas 14, Egidijus Dimša 12, Rashaunas Broadusas 11, Regimantas Miniotas 8.

„Lietkabelis“: Vaidas Čepukaitis 16, Darjušas Lavrinovičius 14 (9 atk. kam.), Kšištofas Lavrinovičius 13.