Liepos 10-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos 10-oji: vardadieniai, astrologija
Lietuva
Pexels.com nuotr.
Valentina Gudienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Liepos 10-oji – Septyni broliai miegantys. Maždaug 161–180 m. septyni broliai ir jų motina Felicita buvo nukankinti už Kristaus tikėjimo išpažinimą.

 
Liepos 10-osios rytmetį danguje trumpam pasirodo Sietynas, sudarytas iš septynių žvaigždžių. Jos, ko gero, ir vadinamos tais broliais, pranašaujančiais lietų arba sausrą. Lietuvoje tikima, kad nuo Septynių brolių miegančių prasideda lietūs. Jei tądien lyja, lietus nesiliaus septynias dienas, o gal net septynias savaites. Jeigu visai nelyja, irgi blogai – derlius bus menkas.
 
Liepos dešimtoji, sekmadienis – 191-oji metų diena (paskutinė 27-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 174 dienos.
 
Savo vardadienius šiandien švenčia Amalija, Amelija, Eirimė, Gilvainas, Gilvainė, Melė, Neikantas, Neikantė, Neimantas, Neimantė, Sigutė;
 
rytoj: Benediktas, Pijus, Šarūnė, Vilma, Vilmantas, Vilmantė, Žutarta, Žutartas, Žutautas, Žutautė;
 
poryt: Iza, Izabelė, Margiris, Zabelė, Zabė.
 
************
Dangaus kūnai:
 
Saulė šiandien teka 04.54, leidžiasi 21.54. Dienos ilgumas – 17.00.
 
Šiandien – penktoji Mėnulio priešpilnio diena.
 
Saulė Vėžio ženkle.
 
**************
Protingos mintys:
 
„Nėra baisesnio velnio už tą, kuris meldžiasi“ (Lenkų patarlė).
 
***************
Astrologinė prognozė liepos 10-ajai, sekmadieniui
 
AVINAS. Galvosite apie finansines perspektyvas, ateities planus. Kai kurie norai gali neatitikti galimybių. Galima netikėta ir jums aktuali žinia iš toli. Galbūt bendrausite su užsieniečiais, rinksitės kelionę.
 
JAUTIS. Regis, jūsų norai viršys galimybes, o pagundos bus svarbesnės už ramybę ir stabilumą. Psichologinių ir seksualinių nesklandumų galite išvengti, jeigu patys jų neprovokuosite.
 
DVYNIAI. Rizikingai arba atsainiai tvarkydami kažkokius reikalus, veldamiesi į abejotinus santykius, galite sujaukti įprastą ramybę. Nenustebkite, kad antroji pusė dėl to bus nepatenkinta, bers priekaištus.
 
VĖŽYS. Diena bus aktyvi ir atrodys, kad nieko netrūksta. Prioritetą teikite vaikams, augintiniams. Dalį laiko ir energijos pravartu skirti namams tvarkyti, žemės ūkio darbams arba sportui, turizmui.
 
LIŪTAS. Be vargo megsite reikalingus ryšius, tačiau lengva ir prarasti tai, kas jums brangu. Labai svarbu susilaikyti nuo žalingų įpročių ir intrigų. Pramogaukite saikingai, saugokite sveikatą.
 
MERGELĖ. Nors vargins problemos, susijusios su šeima, nuosavybe, buitimi, tačiau tuo pačiu ryškės perspektyvos, kaip jas išspręsti. Iš draugų galite gauti spontanišką laisvalaikio pasiūlymą.
 
SVARSTYKLĖS. Nepasiduokite spaudimui kažkur vykti, kažko imtis, jei jaučiate, kad tai jums netinka. Stenkitės suprantamai pasiaiškinti aplinkiniams dėl savo pasirinkimo.
 
SKORPIONAS. Jeigu pamėginsite pasitarti su kitais ir be emocijų išanalizuoti keblų klausimą, galbūt situacija nebeatrodys tokia dramatiška ir nepataisoma, kokia ką tik atrodė. Galite pagauti genialią idėją.
 
ŠAULYS. Draugai, pažįstami jus vilios į nepigias avantiūras. Nors būsite veiklūs, originalūs, linkę rizikuoti, tačiau galite susidurti su laisvai elgtis trukdančiais veiksniais.
 
OŽIARAGIS. Artimųjų, namų, sveikatos reikalai gali sukelti emocinių išgyvenimų. Nelįskite į abejotiną veiklą. Pramogaukite saikingai, jeigu norite gerai jaustis visomis prasmėmis.
 
VANDENIS. Tikėtinas pasiūlymas prisijungti prie draugų grupės laisvalaikio arba kvietimą dalyvauti talkoje, piknike. Atsisakykite žalingų įpročių, antraip netrukus pajusite jų pasekmes.
 
ŽUVYS. Šiandien jums nelabai seksis atsipalaiduoti. Kažkodėl mintys suksis apie darbą, viešą situaciją, rimtus rūpesčius. Regis, jus neblogai prablaškytų ekskursija, trumpa kelionė, pasimatymas ar spontaniškas virtualus flirtas.
 
Geros dienos!

Redakcija rekomenduoja