Lieporių gimnazijoje - ,,Mano sielos virpesiai"

Šiauliai
anonymous anonymous Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Nieko nėra gražiau ir jausmingiau, kaip atverti širdį...

Šiaulių Lieporių gimnazijoje jau kelinti metai prie Menininkų suolelio, pasitinkant didžiąsias metų šventes, renkasi visi, kurie neabejingi subtiliai muzikai.

Renginį ,,Mano sielos virpesiai“ pradėjo jo sumanytojas fizikos mokytojas Virginijus Kukulskis, kuris ne tik režisuoja spektaklius, kuria poeziją, tapo, bet ir dainuoja. Jo atliekama daina ,,Nakty“ sukūrė romantišką ir svajingą nuotaiką.

Kūryba - tai sparnai, kurie kaip paukštis neša, neša... Dainą ,,Sapnai tavo sielai“ atliko Luko Dumšos ir Gagijos Kukanauskaitės duetas. Pirmos klasės gimnazistės Gedvilė Bizinaitės atliekama daina „Arbata“ dalyviams ir klausytojams leido pasijusti labai jaukiai. Nostalgiškai skambėjo Tajaus Žukausko ir Gedvilės Bizinaitės daina „Lietaus kambarys“... Šiluma ir jaukumu dvelkė Viliaus Virbausko atliekama daina „Žvakių šviesoje“. Mokiniai nebūtų mokiniai, reikia jiems ir to šėlsmo, tad pirmos klasės gimnazistas Tomas Mackevičius tiesiog spinduliavo energiją atlikdamas ,,Twenty one pilots: Tear In My Heart“.

Gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė nuoširdžiai džiaugėsi ir dėkojo mokiniams, kurie savo jausmais muzikine išraiška dalinasi su kitais, ypač džiaugėsi tais, kurie pirmą kartą išdrįso atverti savo širdies virpesius.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A.Šliažienė