Lieporių gimnazijoje – geriausiųjų apdovanojimai

Šiauliai
anonymous anonymous Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šiaulių Lieporių gimnazija metus skaičiuoja kitaip: nuo rugsėjį raustančių lapų iki žydinčių obels žiedų pavasarį...

Ypatingą vasaros vakarą Lieporių gimnazijos bendruomenė rinkosi į iškilmingą renginį „Lieporių garbė“. Tai graži proga pasidžiaugti vienas kito sėkme, padėkoti vaikams, tėvams, mokytojams. Ne kartą džiaugtasi bendruomenės narių pasiekimais, daug nuveikta mokslo, sporto, meno srityse, tad turime kuo didžiuotis.

Šventės dalyvius sveikino direktoriaus pavaduotojas Saulius Urbas, kuris akcentavo, kad Lieporių gimnazijos bendruomenė yra labai vieninga, draugiška, ugdanti daug talentingų mokinių. Vakaro metu galėjome gėrėtis mokytojų liaudies šokių kolektyvo pasirodymu, Gabijos ir Tomo duetu, mamos Živilės ir abituriento Airono pasirodymu, mokytojo Remigijaus ir pirmokės Evos atliekama daina, Ib klasės mokinių ir auklėtojos šokiu, trečiokių Simonos ir Brigitos lyrišku duetu ir, žinoma, mūsų nepakartojamo muzikos mokytojo Eugenijaus atliekamų dainų.

Renginio metu Padėkos raštais apdovanoti mokiniai už aktyvią meninę, sportinę veiklą, akademinius pasiekimus, gerus mokymosi rezultatus. Padėkos įteiktos tėveliams, kurie savo iniciatyvomis ir darbais nuoširdžiai puoselėjo gimnaziją.

Iškilmingiausia renginio dalis – Lieporių gimnazijos garbės ženklelio įteikimas mokiniams, tėveliams, mokytojams ir gimnazijos darbuotojams už nuveiktus prasmingus darbus, gimnazijos vardo garsinimą.

„Saulėtų Lieporių“ premija teikiama tiems, kurie skleidžia ryškiausią šviesą. Šiemet ji garbingai atiteko abiturientei Jorei Puzaraitei.

Kaip sakė ugdymo skyriaus vedėja, renginio sumanytoja Reda Šteimantienė, didelė garbė pažinti tuos, kurie savo darbais garsina Lieporių gimnaziją. Garbė – tai pripažinimas, kad esi geriausias. O geriausiais Lieporių gimnazija džiaugiasi ir didžiuojasi.

 

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė