Liaudiškos muzikos kapela „Paparcis“ paminėjo 15 metų kūrybinės veiklos jubiliejų

Minimalist-photo-collage-Celebrating-of-life-funeral-sign-10-x-5-cm-1
Varėna
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Varėnos rajono savivaldybė

Varėnos kultūros centre gražiausiais muzikos garsais ir dainų žodžiais skambėjo liaudiškos muzikos kapelos „Paparcis“ 15 metų kūrybinės veiklos jubiliejinis koncertas, kurio pasiklausyti sugužėjo didelis būrys Varėnos krašto žmonių ir svečių iš kitų miestų.

Šventinio koncerto metu nuskambėjo daugybė padėkos ir sveikinimo žodžių.

Varėnos r. savivaldybės mero Algio Kašėtos vardu kapelos vadovui Algiui Glavickui ir nariams kūrybinės sėkmės ir ilgų veiklos metų palinkėjo ir padėką įteikė Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Laima Denutienė. Kapelą pasveikino ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Juozas Baublys,

Koncerte dalyvavo ir kapelą sveikino folkloro kolektyvas „Santaka“ (vadovė Aldona Japertienė), Druskininkų kapela „Ratnyčėlė“ (vadovas Gintaras Černiauskas), Simona, Monika ir Antanas Juknevičiai, Varėnos sveikatingumo klubo „Ropė“ ansamblis „Samanėlė“ (vadovė Aldona Stramkauskienė), Varėnos kultūros centro Šaulių kapela (vadovė Violeta Naruševičiūtė). Renginį vedė – Rimutė Avižinienė.

Šiltas, smagus, draugiškas, muzikalus ir skambus liaudiškos muzikos kapelos „Paparcis“ 15 metų kūrybinės veiklos jubiliejus susirinkusiems žiūrovams ir svečiams dovanojo gražų ir nepamirštamą koncertą bei daug šiltų ir muzikalių akimirkų.