LFF generalinis sekretorius: Alytaus „Dainava“ ir Telšių „Džiugas“ turėtų atitikti licencijavimo kriterijus ir žaisti A lygoje

Telšiai
LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.
Ignas Dobrovolskas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinis sekretorius mano, kad futbolo klubai Alytaus „Dainava“ ir Telšių „Džiugas“ neįveikę pirmojo A lygos licencijavimo etapo, vis tik susitvarkė savo problemas ir pirmadienį LFF Licencijavimo apeliacinis komitetas priims palankų sprendimą, leisiantį šiems klubams žaisti aukščiausioje šalies futbolo lygoje.

„Pirmadienį yra Licencijavimo apeliacinis komitetas, kuris išnagrinės šių klubų situaciją. Abu klubai nepraėjo (licencijavimo pirmo etapo – ELTA) dėl finansinių kriterijų. Jie yra pateikę pataisymus, kas buvo blogai per pirmą licencijavimo etapą ir pirmadienį apeliacinis (komitetas – ELTA) priims sprendimą“, – Eltai teigė E. Stankevičius.

„Bet kažkaip galvoju, kad turėtų būti viskas tvarkoje ir turėtų tie klubai (atitikti licencijavimo reikalavimus – ELTA). Nes jie susiuntę reikiamą medžiagą, turime palaukti pirmadienio, kad apeliacinis komitetas įvertintų visą turimą informaciją“, – pridūrė jis.

Vasario 6 d. LFF Licencijavimo komitetas priėmė sprendimus išduoti 2023 m. „Optibet A lygos“ licencijas šiems klubams: Vilniaus „Žalgiriui“, Marijampolės „Sūduvai“, „Kauno Žalgiriui“, „Panevėžiui“, Kauno rajono „Hegelmann“, Vilniaus „Riteriams“, FA „Šiauliai“ ir Gargždų „Bangai“.

Tuo tarpu A lygos licencijos siekusiems Alytaus „Dainavos“ ir Telšių „Džiugo“ klubams dėl laiku nepateiktos pilnavertės finansinių kriterijų dokumentacijos, A lygos licencijos nebuvo išduotos.

Pasibaigus A lygos licencijavimo procesui, galutinį 2023 m. „Optibet A lygos“ dalyvių sąrašą tvirtins LFF Vykdomasis komitetas.