Lėšos už įsigytus bilietus į Ingos Valinskienės koncertus bus aukojamos Ukrainai

Lėšos už įsigytus bilietus į Ingos Valinskienės koncertus bus aukojamos Ukrainai
Lietuva
Vilius Dambrauskas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Gražiausią pavasario šventę – Mamos dieną, Šiaulių ir Kėdainių arenos pasitiks jautriu ir prasmingu Ingos Valinskienės koncertu. Kiekvienas į šiuos koncertus bilietus jau įsigijęs ar dar įsigysiantis asmuo tiesiogiai prisidės prie paramos Ukrainai. Atlikėjų ir organizatorių pageidavimu surinktos lėšos už bilietus bus skirtos humanitarinei karo košmarus išgyvenančios Ukrainos pagalbai.

„Mielos mamos, Jūsų besąlygiška meilė, nerimas, noras globoti – visada šalia. Kur mes bebūtume ir kokie bebūtume. Jūs mokate mumis didžiuotis, net jei nesame to verti. Mes daug tvirtesni, kol gyvos Jūs – mūsų šaknys. Mes turime Jus savyje visada. Tiesiog Motinos dieną pasakome daugiausia gražių žodžių. Tegul tie žodžiai dainomis suskamba koncertuose, kuriuos rengiame šia proga. Pabūkime kartu ir kartu paremkime šalį, kurios Motinos šiuo metu išgyvena siaubą“, – sako atlikėja.

Pavasario gaiva kvepiančiame šventiniame koncerte mamoms skambės gražiausios I. Valinskienės dainos. Kartu su aksominio balso savininke scenoje taip pat išvysime Rolandą Janušą ir legendinę šiauliečių grupę „Vairas“, o taip pat žiūrovus džiugins vakaro viešnia – šiaulietė Laura Remeikienė.

Geriausia dovana brangiajai mamai – bilietas į geriausius įspūdžius suteiksiantį koncertą, Kėdainių arenoje –balandžio 30-ąją, Šiaulių – gegužės 1-ąją.

Remiamas turinys