Sportas2018 m. Gegužės 12 d. 08:43

Lengvaatletė I. Zarankaitė JAV pagerino asmeninį rekordą ir įvykdė Europos čempionato normatyvą

Utena

37503

Savaitgalį vyksta pagrindinių JAV universitetų konferencijų lengvosios atletikos čempionatai. „Coral Gablese ACC“ čempionate Ieva Zarankaitė rutulio stūmime užėmė antrąją vietą.

Lietuvė rutulį nustūmė 16 m 58 cm. Ji pagerino asmeninį rekordą, pasiekė aštuntą Lietuvos rezultatą per visą laiką ir įvykdė Europos čempionato normatyvą. Šeštadienį jos laukia disko metimas.

„Big 12“ čempionate Gintarė Zenkevičiūtė 10000 m bėgime finišavo penkta (35 min. 48,15 sek.).

Greta Pileckaitė ASUN čempionate užėmė penktąsias vietas rutulio stūmime (13 m 10 cm) ir kūjo metime (45 m 20 cm). Ji dar rungtyniaus disko metime.