Legendinės grupės „Junior“ vokalistė R. Paulauskaitė grįžta į viešumą: „Galbūt man vėl atėjo laikas linksmintis“

BeFunky-collage (31)
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas žiniasklaidai

„20 metų ramiai tylėjau už kadro. Tai reiškia, kad galbūt man vėl atėjo laikas linksmintis“, – sako 90-aisiais greitai išpopuliarėjusios grupės „Junior“ žvaigždė Rosita Paulauskaitė. O apie tai, kaip atrodė grupės šlovės akimirkos, greitą nuopuolį ir planus sugrįžti į sceną, Rosita atvirai papasakos jau šį sekmadienį, TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“.

Rosita prisipažins, jog paauglystėje netikėtai aplankęs žinomumas buvo smagus, tačiau kupinas iššūkių.

„Tuo metu, neduok Dieve, išeisi į gatvę be apsaugos. Kai stovėdavau parduotuvės eilėje, žmonės nužiūrinėdavo, ką aš perku, kaip atrodau. Būnant 17-18 metų, tai nebuvo labai paprasta, – prisimins ji.

Laidoje atlikėja nukels žiūrovus atgal į žinomos šokių ir muzikos grupės „Junior“ užkulisius, prabangius limuzinus ir audringus vakarėlius. Deja, grupės šlovė truko vos keletą metų, o tada Rositai teko galvoti apie gyvenimą iš naujo.

„Labai ilgai neradau savo vietos, ką veikti, ką daryti. Tada sugalvojau, kad reikia pradėti gyvenimą nuo nulio – išvažiavau į Švediją rinkti braškių. O grįžusi pradėjau mokytis ir dirbti rinkodaros srityje“, – laidoje pasakos Rosita.

Buvusi vokalistė atskleis, jog vėliau keletą metų dirbo laidos „Pasaulis pagal moteris“ režisiere, taip pat su tokiai žinomais televiziniais projektais, kaip „Du barai“, „X faktorius“, „Auksiniai svogūnai“ ir „Didysis šou burbulas“.

„Buvau už kadro todėl, kad visą laiką buvau įsitikinusi, jog tas laikas, kai stovėjau scenoje, jau praėjo“, – prisimins Rosita.

Laidoje sužinosite, kodėl moteris nusprendė atsitraukti nuo televizijos ir dėl kokių priežasčių savo nedidelį miegamąjį keliems metams pavertė montažine.

„Tada save radau kažkur kitur. O dabar atėjo toks laikas, kai susitvarko smegenys, kai surandi save, kai nieko nebebijai ir jautiesi laiminga. Ateina tas momentas, kai nebebijai šnekėti ir prieš kameras“, – savo buvusias baimes atskleis pašnekovė.

Rosita prisipažins, jog visada norėjo dirbti laidoje, kuri padeda žmonėms, todėl ėmėsi naujo iššūkio – dabar ją galima išvysti laidoje „Prieš srovę“.

„Visada sakiau, kad būtų faina dirbti laidoje, kurioje galima gelbėti žmones. Eini, kovoji, aiškiniesi. Tai – pakankamai sunkus žanras, nes turi kalbėtis su žmonėmis, rasti bendrą kalbą ir kažkaip juos padrąsinti, su jais pabūti. Bet man tai tikrai patinka – dabar jaučiuosi naudinga“, – atviraus ji.

O taip pat laidoje pamatysite ir tai, su kokiu netikėtu patiekalu laidos vedėja pasitiks Rositą...

„Floristiniame deserte“ – ypatinga kompozicija iš lelijų

Antroje laidos dalyje, „Floristiniame deserte“, laidos vedėja ir floristikos dizainerė Kristina Rimienė parodys, kaip iš lelijų ir įvairaus dydžio vazų sukurti netradicinę gėlių kompoziciją.

K. Rimienė atskleis, kaip medinių iešmelių pagalba paprastai ir greitai pasigaminti dekoratyvinę tvorelę. Ji ne tik suteiks išskirtinumo, bet ir padės įtvirtinti gėlės ten, kur norime.

Kompozicijoje didžiosios vazos atlieka ne tik vandens šaltinio funkciją, bet ir palaiko konstrukcijos stabilumą. Nors visos vazos gali būti skirtingų formų ir dydžių, svarbu, kad jos būtų vienodų spalvų – taip išlaikysite kompozicijos vientisumą.

Taip pat Kristina atskleis paslaptį, ką reikia padaryti, kad lelijos neišteptų rankų ar drabužių.

 

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais, 10 val. ryto tik per TV3.