Lazdijuose – Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos ataskaitinis susirinkimas

resize_1056x660_dsc09281
Lazdijai
Lazdijų rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Lazdijų rajono savivaldybė

Vakar, lapkričio 9 d., Lazdijų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Pietvakarių centro Lazdijų filialo ataskaitinis susirinkimas.

Lazdijų rajono savivaldybės vicemeras Dalius Mockevičius negailėjo gražių žodžių bei sveikatos sąjungos nariams. Džiaugėsi, kad Lazdijų rajono savivaldybė girdi ir gali suteikti sąlygas, kad žmonės su negalia galėtų gyventi taip, kaip visi.

Į renginį atvykęs Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos prezidentas Paulius Kalvelis džiaugėsi, kad Lazdijų filialo žmonės yra aktyvūs ne tik sąjungos renginiuose, kurie vyksta Lazdijų rajone, bet ir kitose savivaldybėse – aktyviai dalyvauja organizuojamuose susirinkimuose, sąskrydžiuose.

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Pietvakarių centro direktorė Jolanta Kručkauskaitė džiaugėsi sąjungos narių bendradarbiavimu su kitais centro filialais bei akcentavo, kad labai svarbi bendrystė su savivaldybe. Lazdijų rajono savivaldybę mini kaip gerą pavyzdį kitiems, nes šio filialo nariai turi geras patalpas bei transportą vykimui į visas išvykas, ekskursijas.