Lazdijų sporto centre vyko Lietuvos mokyklų sporto žaidynių štangos spaudimo tarpzoninės varžybos

424626660_405545765465828_3461118507986559377_n
Lazdijai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Lazdijų sporto centras

Sausio 26 d. Lazdijų sporto centre vyko Lietuvos mokyklų sporto žaidynių štangos spaudimo tarpzoninės varžybos.

Varžybose dalyvavo 10 mokyklų. Bendroje įskaitoje susumavus rezultatus, komandinėje varžybų lentelėje stipriausi ir daugiausiai taškų surinko Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija (106 taškai), antrąją vietą užėmė Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija (98 taškai), trečiąją vietą užėmė Prienų „Žiburio“ gimnazija (88 taškai).

Mokyklos pagal užimtas vietas:

1 vieta - Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija;

2 vieta - Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija;

3 vieta - Prienų „Žiburio“ gimnazija;

4 vieta - Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija;

5 vieta - Birštono gimnazija;

6 vieta - Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija;

7 vieta - Kauno VDU „Rasos“ gimnazija;

8 vieta - Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija;

9 vieta - Tauragės Žalgirių gimnazija;

10 vieta - Alytaus r. Simno gimnazija.

Mokyklos, kurios užėmė 1-5 vietas, vasario mėnesį vyks į finalines Lietuvos mokyklų štangos spaudimo varžybas.

Asmeninėse mergaičių kategorijose geriausiai sekėsi:

Svorio kategorija iki 63 kg:

I vieta – Liumparaitė Daina (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija);

II vieta – Urbaitė Taura (Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija);

III vieta – Liumparaitė Giedrė (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija).

Svorio kategorija virš 63 kg:

I vieta – Laurinavičiūtė Reda (Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija);

II vieta – Morkūnaitė Gabrielė (Birštono gimnazija);

III vieta – Šimkutė Kamilė (Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija).

Vaikinų asmeninėse kategorijose geriausiai sekėsi:

Svorio kategorija iki 53 kg:

I vieta – Andruška Eduardas (Tauragės Žalgirių gimnazija);

II vieta – Kočiūbaitis Deivydas (Alytaus A.Ramanausko-Vanago gimn.).

Svorio kategorija iki 59 kg:

I vieta – Liaukus Rokas (Prienų „Žiburio“ gimnazija);

II vieta – Navickas Kajus (Birštono gimnazija);

III vieta – Kardokas Einoras (Lazdijų M.Gustaičio gimnazija).

Svorio kategorija iki 66 kg:

I vieta – Račkauskas Gytis (Alytaus A.Ramanausko-Vanago gimn.);

II vieta – Antropikas Nojus (Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija);

III vieta – Budreika Ignas (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija).

Svorio kategorija iki 74 kg:

I vieta – Stonys Nojus (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija);

II vieta – Baranauskas Martynas (Alytaus A.Ramanausko-Vanago gimn.);

III vieta – Petkus Martynas (Kauno VDU „Rasos“ gimnazija).

Svorio kategorija iki 83 kg:

I vieta – Juškys Nedas (Tauragės Žalgirių gimnazija);

II vieta – Staknys Saulius (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija);

III vieta – Jasiulevičius Matas (Kauno VDU „Rasos“ gimnazija).

Svorio kategorija iki 93 kg:

I vieta – Vaitkevičius Ugnius (Alytaus A.Ramanausko-Vanago gimn.);

II vieta – Mielaika Gabrielius (Prienų „Žiburio“ gimnazija);

III vieta – Čibiras Gytis (Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija).

Svorio kategorija iki 105 kg:

I vieta – Musayev Farid (Alytaus A.Ramanausko-Vanago gimn.);

II vieta – Jankauskas Nojus (Birštono gimnazija);

III vieta – Stepulaitis Nojus (Prienų „Žiburio“ gimnazija).

Svorio kategorija virš 105 kg:

I vieta – Matkus Deivydas (Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija.);

II vieta – Valentukonis Gytis (Kauno VDU „Rasos“ gimnazija);

III vieta – Rulis Mangirdas (Alytaus A.Ramanausko-Vanago gimn.).

Vyr. teisėjas - Artūras Mačionis.