Lazdijų rajone dėl plikledžio slidinėja šiukšliavežės: atliekų vežėjai kelius barsto ir patys

Lazdijai
ARATC nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius

Šiomis dienomis visą šalį užklupęs pikledis nemažai bėdos pridarė ir atliekų vežėjams. Štai Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras praneša, kad atliekų išvežimas Lazdijų rajone gali ir vėluoti.

Sunkiasvorės šiukšliavežės sunkiai įveikia slidžius it stiklas rajono kelius. Labiausiai baiminamasi dėl žmonių saugumo jei įvyktų avarija. Atliekų vežėjai priversti net patys barstytis sau kelią, kitaip šiukšliavežės daug kur tiesiog neįvažiuotų.


„Šiandien dirbame ir kelininkais, sako ARATC vairuotojai, nuo ankstaus ryto pradėję darbą ir išvažiavę į slidžius slidutėlius kelius. Norint saugiai pravažiuoti, neretai tenka sustoti ir patiems juos pasibarstyti. 


Transporto padalinio vadovas Janis prisipažįsta, kad nuo pat ryto – lyg ant adatų: bet kurią akimirką gali sulaukti pranešimo apie nuslydusį nuo kelio, nepravažiuojantį automobilį. 


„Dirbame pagal įprastą grafiką, bet ekstremaliomis sąlygomis, tad viskas užtrunka ilgiau“, – sako padalinio vadovas. 


Sunkiausia pravažiuoti suvažinėtu sniego sluoksniu padengtais, apledijusiais kaimo keliais.

 
Dėl slidžių kelių šiandien gali vėluoti atliekų surinkimas Lazdijų rajone Būdviečio seniūnijoje bei Lazdijų seniūnijoje Šadžiūnuose ir Elveriškėje. 


Pagal grafiką numatytas atliekų išvežimas gali vėluoti visame regione. 


Prašome kantrybės ir supratimo, o už kelių priežiūrą atsakingų tarnybų – laiku nuvalyti ir pabarstyti kelius“, – skelbiama Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro pranešime.