Lazdijai jungiasi prie Europos judumo savaitės renginių

resize_1056x660_diena-be-automobilio-2
Lazdijai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Lazdijų rajono savivaldybė

Startas – jau rugsėjo 16-ąją! Šią dieną pakviesime susitikti Rudaminos amatų centro kiemelyje, kur jau nuo ryto šurmuliuos teatralizuota rudeninė mugė „Lazdijų ruduo 2023“, meistrų kiemeliai su tautodailininkais, amatininkais.

Lazdijų sporto centras rugsėjo 16 d. savo aikštyne surengs krepšinio 1x1 varžybas „Krepšinio aikštelės karalius“ bei tinklinio varžybas „Tinklinio karalius ir karalienė“. Veisiejų miesto parke – futbolo varžybas su ugdytinių tėvais „Sportuojanti šeima“.

Lazdijų krašto muziejaus ir bibliotekos darbuotojų bei skaitytojų žygis maršrutu Avižienių biblioteka – Demeniškiai po žymias mūsų krašto kūrėjų vietas – rugsėjo 19 d.

Lazdijų turizmo informacinis centras  rugsėjo 18 d. kviečia dalyvauti intriguojančioje kelionėje po žymias mūsų krašto vietas „Judėkime aktyviai ir pažinkime paveldą Lazdijų rajone“. Kvies keliauti dviračiais, dalyvauti žaidime.  Žaidimas vyks Lazdijų turizmo informacinio centro feisbuko paskyroje:

https://www.lazdijai-turizmas.lt/naujiena/judekime-aktyviai-ir-pazinkime-pavelda-lazdiju-rajone/

https://www.facebook.com/Lazdijai.turizmas

Lazdijų miesto parke rugsėjo 19 d., o Veisiejų mietos parke – rugsėjo 21 d. vyks fizinio aktyvumo treniruotė „Pajudėkime kartu“.

Lazdijų žirgininkai ir Lazdijų visuomenės sveikatos biuras rugsėjo 22 d. kvies į renginį „Pajusk žirgo galią IV“.  Ketvirtą kartą vyksiantis renginys Lazdijų miesto gyventojus ragins palikti automobilius namuose ir į ugdymo ar darbo įstaigą vykti žirgais kinkytomis karietomis.

Konkursas „Tu žingsniuoji, mes skaičiuojam ir tau prizą dovanojam“ – rugsėjo  16–22 d.  

Judumo renginius taip pat organizuoja mokyklos, darželiai, kitos įstaigos. Iš viso per Europos judumo savaitę mūsų rajone jų bus surengta daugiau kaip 40!

Kviečiame judėti, aktyviai dalyvauti, būti vieninga mūsų bendruomenės dalimi!