Laukia karšta vasara: startavo Etaplius projektas „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ 

Vilnius
Irma Bagūnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Kartu su vasara portale Etaplius startuoja analogų neturintis, linksmas, veržlus ir pašėlęs projektas „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“, kurio veidu tampa ne kas kitas, o mūsų direktorė Giedrė Brazlauskaitė. Visą vasarą Giedrę siųsime į netikėčiausias vietas, jai teks išbandyti ne tik įvairias pramogas, bet ir specialybes.

Projektas skambiu pavadinimu gimė neatsitiktinai. Etaplius vadovė Giedrė Brazlauskaitė – itin charizmatiška, ryški asmenybė, kuri nenustygsta vietoje, jai negana nuotykių, veiklos, adrenalino. Būtent todėl komandai kilo mintis išsiųsti direktorę ten, kur ji ras ir adrenalino, ir veiklos, ir nuotykių, o kartu skaitytojams pristatys įdomias vasaros veiklas, pramogas bei galimas patrauklias darbovietes.

Bus galima stebėti, jausti palytėti

„Nenorime suklaidinti skaitytojų. Mylime savo bosę ir tikrai neketiname ja atsikratyti. Norime, kad ir kitos įmonės pajustų Giedrės energiją, pasisemtų teigiamų emocijų, parodytų Lietuvai, ką turi geriausio, o Giedrė, sunkiai dirbusi visus metus, pajustų vasaros malonumus. Tačiau jei kas nors tikrai nori atsikratyti savo boso vasarai ir turėti šiek tiek daugiau laisvės biure, projekte tikrai ras veiklų, kuriomis galės sudominti savo vadovą“, - juokiasi Etaplius.lt vyr. redaktorė Irma Bagūnė.

Projektas unikalus tuo, kad viską bus galima stebėti, jausti, tarsi palytėti per telefono ar kompiuterio ekraną. Netrukus pamatysite, kaip projekto veidas Giedrė Brazlauskaitė panyra į purvo vonią, užgniaužę kvapą galėsite stebėti, kaip jai sekasi lenktynių trasoje ar virtualiose lenktynėse. Netrūks ir interakcijų socialiniuose tinkluose, todėl kviečiame Etaplius stebėti Feisbuke, instagrame, Tiktoke ir linkedin’e.

Aukštis kiek išgąsdintų

Kalbant apie projektą „Kaip atsikratyti boso visa vasarai?“, jo herojė Giedrė ne tik džiaugiasi pramogomis, bet ir nekantrauja patyrinėti verslus.

„Visų pirma, vasara asocijuojasi su papildomais darbais jaunimui. Šioje vietoje norėčiau išbandyti profesijas. Žinau, kad man kažkas jau paruošta. Iš tiesų norėčiau pamatyti, kas vyksta Lietuvos įmonių viduje. Norisi kelti pasitikėjimą mūsų šalies verslais. Be kita ko, ir pačiai bus smagu išbandyti kitokias profesijas“, - sako G. Brazlauskaitė.

Pati Giedrė Brazlauskaitė pasiruošusi pasinerti į visas avantiūras. Tiesa, kai kurios jų gal kiek ir išgąsdintų, tačiau bosė atvira – jei jau komanda siunčia, vadinasi reikia įveikti.

„Be potyrių versle, yra, kaip aš sakau, ir tas neatliktų darbų sąrašas. Nepatirtų emocijų. Niekada nesu išbandžiusi ir, galbūt, bijočiau vairuoti prabangų automobilį, nors vairuoti tiesiog dievinu. Visada įdomu naujos atrakcijos, kurių nepasirinkčiau pati, na, žinote, visada saugiausia tai, ką jau esi išbandęs. O gal tiesiog neradai laiko ir kompanijos, su kuo tai patirti. Žinoma, yra ir baimių. Didžiausias iššūkis būtų kova su aukščiu. Tai jau būtų išbandymas sau, kaip žmogui, nes daugelį veikia žemės traukos baimė. Bet jei reikės – ko nepadarysi dėl komandos“, - juokiasi Giedrė Brazlauskaitė, greičiausiai sukryžiavusi pirštus, kad aukščio baimės įveikti netektų.

Giedrė mano, kad tokie iššūkiai, kur tenka nugalėti baimes, yra ne tik asmeninis, bet ir darbinis pasiekimas. Įveikus asmenines baimes, nelieka ir menkų baimių darbe – paskambinti, sutikti piktai nusiteikusį klientą.

Sekite pirmąją vasaros dieną startavusį projektą ir pamatysite, kokius iššūkius teks įveikti bosei Giedrei!

Projekto partneriai: „Laisvalaikio dovanos“, „Eglės sanatorija“, „Bodesos langai“, „Splius“, „Šiaulių būstas“, „Šiaulių visuomenės sveikatos biuras“ ir kiti.

Boso įvaizdžiu rūpinasi „StilInga apranga“ ir Inga Bukauskaitė, janfoto.lt, Ernesta Stumbriene make-up.