Lapkričio horoskopas visiems Zodiako ženklams: koks mėnuo laukia?

pexels-andrea-piacquadio-762041
Lietuva
Pexels.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Prasidėjęs lapkritis į 12 Zodiako ženklų gyvenimus įneš permainų. Vieni patirs finansinę sėkmę, džiaugsis maloniomis akimirkomis su antrąja puse, kitų neišvengiamai laukia skyrybos ir rūpesčiai.

Avinas

Lapkritį Avinai turėtų būti pasiruošę netikėtoms naujienoms karjeros ir verslo santykių srityje. Jūsų laukia svarbus paaukštinimas ar naujos karjeros galimybės. Naujienos gali būti susijusios ir su finansinėmis investicijomis. Tai suteiks unikalių galimybių padidinti pajamas. Tikėtina, kad sprendimus teks priimti labai greitai, bet visi pokyčiai bus tik į gera.

Jautis

Jautis turėtų sutelkti dėmesį į savo asmeninį gyvenimą. Situacija pareikalaus labai rimtų pokyčių, o ištverti įtampą bus ganėtinai sunku. Jeigu santykiai pakryps link skyrybų, galiausiai įgausite daugiau drąsos ir suprasite, kad pabaiga vis tiek neišvengiama. Giliai viduje žinote, kad esate taip pat atsakingas už šį išsiskyrimą, kaip ir jūsų partneris. Neatidėliokite to, kas neišvengiama, pasikalbėkite atvirai. Jei suprantate, kad su partneriu viskas baigėsi, paleiskite jį ir judėkite pirmyn.

Dvyniai

Lapkričio mėnesį Dvyniai bus dėmesio centre. Joks sprendimas nebus priimtas be jų pritarimo. Šio ženklo atstovai jausis ypatingai pamaloninti. Visgi jie neapsvaigs nuo sėkmės. Atvirkščiai, turės progą padidinti savivertę, pasitikėjimo savimi jausmą, kuris pastaruoju metu buvo sušlubavęs.

Vėžys

Vėžiai šį mėnesį turėtų susiimti ir pailsėti. Emocijos ims viršų, laukia tikri linksmieji kalneliai. Viešumoje dažnai galite prarasti savitvardą, o namuose išsilieti ant antrosios pusės. Konfliktai ne tik liūdins, bet ir leis suprasti, kad tai santykių pabaiga. Nusiraminkite. Kitu atveju jūsų partneris inicijuos išsiskyrimą, nes pavargo būti nuolatiniu jūsų taikiniu.

Liūtas

Liūtai gali sulaukti netikėtų naujienų asmeninio gyvenimo srityje. Galimi meilės prisipažinimai, pasimatymai ar net žinia apie šeimos pagausėjimą. Naujienos gali būti susijusios ir su jūsų sveikata, gerove, tai suteiks netikėtų galimybių pagerinti bendrą savijautą. Būkite atviri pokyčiams, nes tai gali turėti teigiamos įtakos jūsų asmeniniam gyvenimui.

Mergelė

Lapkritį Mergelės gali nutraukti santykius su mylimuoju. Jūs ilgą laiką buvote kartu ir pradėjote vienas kitą laikyti savaime suprantamu dalyku. Išsiskyrimas atneš daug skausmo ir tuštumos jausmą. Visgi ilgai vienas nebūsite, greitai atsiras žmogus, kuriam pajusite rimtą simpatiją.

Svarstyklės

Svarstyklės lapkritį sulauks netikėtų naujienų kūrybos ir saviraiškos srityse. Galbūt atsivers naujos galimybės pademonstruoti savo talentus, pagilinti žinias ir įgūdžius. Būkite pasirengę netikėtoms saviraiškos ir augimo galimybėms. 

Skorpionas

Skorpionai gilinsis į savęs pažinimą, todėl jiems teks mesti iššūkį ankstesnėms idėjoms ir įsitikinimams. Leiskite sau pažvelgti į dalykus iš naujos perspektyvos, atsiribokite nuo rutinos, būkite atviri pokyčiams. Jausite didelį norą užsiimti veikla, kuri teikia džiaugsmą ir malonumą. Dabar palankus metas vykdyti savo įsipareigojimus ir planuoti ateitį. Šis mėnuo idealus naujų verslo perspektyvų paieškai ir bendradarbiavimo stiprinimui.

Šaulys

Lapkričio mėnesį Šauliai pajus vidinį pakilimą. Turėsite prisiimti atsakomybę ir priimti gyvenimą keičiančius sprendimus, ypač jei atsidūrėte karjeros ar santykių lūžio taške. Dabar palankus metas tapti tokiu žmogumi, kokiu norite būti. Po ilgų apmąstymų atėjo laikas pasirinkti kelią, kuris sutampa su jūsų tikruoju „aš“. Priimkite šį transformacijos laikotarpį, nes jis žada asmeninį augimą, profesinį triumfą ir finansinę gerovę.

Ožiaragis

Lapkričio įvykiai Ožiaragius šokiruos. Tikėtina, kad su partneriu suprasite, jog jūsų santykiai baigėsi. Atsigavę nuo patirto skausmo, suvoksite, kad šito jau seniai reikėjo, kad išsiskyrimas buvo neišvengiamas. Per mėnesį pastebėsite, kad jūsų jėgos grįžta ir gruodis jums bus sėkmingas. 

Vandenis

Vandeniai šį mėnesį turėtų vengti ginčų su mylimuoju. Priartėsite prie tos ribos, kai santykiams reikia perkrovos. Ir tik nuo jūsų pačių priklausys tolesnė santykių eiga. Jeigu gebėsite valdytis ir nusileisti, santykiai peraugs į kitą lygmenį. Tikėtinos piršlybos, santuoka. O jei ir toliau velsitės į konfliktus, santykiai jau netrukus gali baigtis skyrybomis. 

Žuvys

Kils noras imtis kūrybos. Tačiau kūrybinės pastangos persipins su kritikos ir atstūmimo baime. Atminkite, turite išmokti svarbias pamokas, nes jose yra raktas į jūsų tikrąjį potencialą. Apsvarstykite galimybę surengti jaukią vakarienę su šeima ir draugais. Tarp sunkių darbų svarbu rasti laiko poilsiui ir pramogoms. Susirūpinkite savo finansine padėtimi. Gali būti, kad per daug išlaidaujate.