Lapkričio 3-iosios horoskopas: gali pasisekti ten, kur nesitikėjote ką nors pasiekti

duck-3805896_1280
Lietuva
Pixabay.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Lapkričio 3-ioji – Šv. Hubertas, Medžiotojų diena.

Lapkričio trečioji, penktadienis – 307-oji metų diena (penktoji 44-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 58 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Alė, Hubertas, Malacijus, Norvainė, Silvija, Vidmantas, Vidmantė, Vidminta, Vidmintas, Vidmintė, Vydmantas, Vydmantė;

rytoj: Eibartas, Karalius, Karolė, Karolina, Karolis, Talius, Vaidmina, Vaidminas, Vitalė, Vitalija, Vitalius;

poryt: Aubartas, Aubartė, Audangas, Audangė, Eliza, Elzbieta, Elžbieta, Elzė, Ilzbė, Ilzė, Ilžė, Florijonas, Liza, Lyzė, Zacharijus, Zakaras, Zakarijas.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 7.23, leidžiasi 16.41. Dienos ilgumas – 9.18.

Šiandien – septintoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Skorpiono ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Tikra yra viskas, kas gyva“ (K. Pinkola).

**************

Astrologinė prognozė lapkričio 3-iajai, penktadieniui

AVINAS. Tikriausiai aplinkybės ar kiti žmonės privers pasirūpinti painiais klausimais. Venkite lengvabūdiškų nuotykių. Keistos pagundos gali sukelti problemų. Nemanykite, kad geri dalykai gaunami be pastangų ar už dyką.

JAUTIS. Šiandien galite labai aiškiai pamatyti, kurie žmonės jus palaiko, myli, gerbia, o su kuriais jūsų požiūriai yra nesuderinami ir santykiai gana toksiški, keliantys stresą. Netrukus nusivilsite, jeigu per daug tikitės iš kitų žmonių.

DVYNIAI. Noras mėgautis maloniais dalykais gali pasukti į nesaikingumo pusę. Pasistenkite nepiktnaudžiauti svaigalais, venkite abejotinų eksperimentų su savo kūnu, sveikata, psichika. Per didelis patiklumas, labdaringumas gali kirsti per kišenę.

VĖŽYS. Diena bus nebloga, jei sugebėsite į daug dalykų pažvelgti šviesesniu žvilgsniu. Galbūt kils originalių kūrybinių idėjų, pajusite įkvėpimą. Jums gali pasisekti ten, kur nesitikėjote ką nors pasiekti dėl asmeninių trūkumų ar nepatyrimo. Atsargiai kelyje.

LIŪTAS. Jūsų mąstymui šiek tiek stigs logikos, racionalumo, tačiau itin pasitarnauti gali intuicija. Pasisaugokite nuostolių dėl apsukrių sukčių. Būkite budrūs ir kelyje.

MERGELĖ. Tikėtini pasikeitimai asmeninių santykių srityje. Būtina gerai pagalvoti prieš pažadant, įsipareigojant. Gali tekti aiškintis dėl anksčiau duotų pažadų, kurių dar neišpildėte.

SVARSTYKLĖS. Šiandien mintys suksis apie darbą, pareigas, finansines problemas. Veikiausiai tinginiauti sau neleisite, tačiau sunkiai atsispirsite pagundai nesaikingai išlaidauti. Galite nusipirkti nekokybišką daiktą arba susidurti su internetiniais sukčiais.

SKORPIONAS. Draugiški kontaktai ir palankumo apraiškos suaktyvės, bet tik tuo atveju, jei aplinkiniai pastaruoju metu jumis nenusivylė. Jeigu ieškosite naujų saviraiškos galimybių, jų rasite. Kažkuo gali labai nustebinti vaikai.

ŠAULYS. Diena žada netikėtumų, veidmainysčių. Sunku bus suprasti, kur slypi tiesa – ar rimtose kalbose, ar abejotinose apkalbose. Labiau galvokite, ką kalbate, žadate, platinate.

OŽIARAGIS. Regis, jums seksis atlikti veiksmus, reikalaujančius atsakingo požiūrio ir išmanymo. Savo dėmesiu jus gali nudžiuginti senas draugas ar partneris. Galbūt rasite ir naujų sąjungininkų, tik neskubėkite jais aklai pasikliauti.

VANDENIS. Regis, jums daugiau gerų emocijų teiks augintiniai ir kiti gyvūnai negu artimi žmonės. Pastarieji atrodys įnoringi, kupini keistų kaprizų ir nemalonių priekaištų.

ŽUVYS. Regis, nesiskųsite gerbėjų ir kitų žmonių dėmesio stoka. Visgi gali būti, kad tie, kurie šiandien jums entuziastingai pritaria, žavisi, rytoj ims kalbėti kitaip, išsisukinėti. Prioritetiniai šiandien turėtų būti vaikų poreikiai.

Geros dienos!