Lapkričio 28-osios horoskopas: būsite gana praktiški ir dalykiški

Lapkričio 28-osios horoskopas: būsite gana praktiški ir dalykiški
Lietuva
Pixabay.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Lapkričio dvidešimt aštuntoji, pirmadienis – 332-oji metų diena (pirmoji 48-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 33 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Egmontas, Eidenė, Eidenis, Gintenė, Gintenis, Gintilas, Gintilė, Rimgauda, Rimgaudas, Rimgaudė, Rufas, Steponas, Vakarė;
 
rytoj: Butvydė, Daujota, Daujotas, Daujotė, Friderika, Fridrichas, Fridrika, Fridrikas, Imantas, Imantė, Imina, Iminas, Iminė, Saturninas;
 
poryt: Andrė, Andrėja, Andriejus, Andrius, Andrys, Dovainė, Saugarda, Saugardas, Saugardė, Saugina, Sauginas, Sauginė, Saugirdas, Saugirdė.
 
**************
 
Dangaus kūnai:
 
Saulė šiandien teka 08.11, leidžiasi 16.01. Dienos ilgumas – 07.50.
 
Šiandien – penktoji Mėnulio jaunaties diena.
 
Saulė Šaulio ženkle.
 
**************
 
Protingos mintys:
 
„Sėkmė susideda iš žingsniavimo nuo vienos nesėkmės prie kitos, neprarandant entuziazmo“ (Vinstonas Čerčilis).
 
**************
 
Astrologinė prognozė lapkričio 28-ajai, pirmadieniui
 
AVINAS. Šiandien tikriausiai nepraleisite progos pademonstruoti savo sugebėjimus. Sumaniai vadovausite, organizuosite. Įtrauksite ir aplinkinius, o tai palengvins planų įgyvendinimą.
 
JAUTIS. Dalykiniai ir verslo susitikimai šiandien bus gana rezultatyvūs. Galite pasiryžti reikšmingam žingsniui. Jeigu ketinate investuoti, skolintis, įvertinkite visus aspektus, pasirūpinkite garantijomis, draudimu.
 
DVYNIAI. Turėsite darbo, dėl kurio teks kiek atnaujinti žinias, pasidomėti įstatymais ir moderniomis tendencijomis, inovacijomis. Tai dar aktualiau, jei išvykstate į komandiruotę, konferenciją ar pan.
 
VĖŽYS. Apie finansinius reikalus, išlaidas, numatomus pirkinius pasikalbėkite su šeimos nariais, verslo partneriais. Pravartu sudaryti draudimo sutartį, tvarkyti mokesčių, nekilnojamojo turto, investicijų reikalus.
 
LIŪTAS. Įdomios peripetijos tikėtinos santykiuose su dalykiniais partneriais bei konkurentais. Tarp pastarųjų ar oponentų galite rasti bendraminčių, susitarti dėl bendro projekto.
 
MERGELĖ. Ši diena gali būti labai darbinga ir sėkminga, jeigu ketinate eiti į darbo pokalbį, kurti ar plėsti verslą, iš pagrindų tvarkyti namus, aplinką. Gebėsite atkreipti dėmesį į begalę smulkmenų ir viską susieti.
 
SVARSTYKLĖS. Rasite variantą, kaip geriausiu būdu išspręsti aktualią problemą ir gauti naudos. Po darbo šauniai praleisite laiką, jei jį skirsite bendravimui su šeima, vaikais ar gerbėjais.
 
SKORPIONAS. Šiandien turėsite galimybių viską suimti į savo rankas, jeigu jums aktualu sutelkti aplinkinius bendram tikslui. Galite apsispręsti dėl taupymo ar skolinimosi. Veikiausiai tai išeis į naudą.
 
ŠAULYS. Aktyviai dalyvausite vykstančiuose įvykiuose, diskusijose, su užsidegimu domėsitės, komentuosite, ginčysitės. Galite teikti ar imti interviu, laikyti egzaminą ar pan. Naudokitės tvirtomis žiniomis, faktais, o ne demagogija.
 
OŽIARAGIS. Šiandien būsite gana praktiški ir dalykiški, sėkmingai tvarkysite ūkinius ir komercinius reikalus, būsite įžvalgūs derybose bei pasirašant sutartis. Iš atliktos veiklos tikėtinos pelnytos pajamos. Visgi pasisaugokite iškalbių manipuliatorių.
 
VANDENIS. Šiandien teks suspėti ir rimtai padirbėti, ir pabendrauti. Galite kreiptis į įtakingus asmenis, patyrusius konsultantus, užsieniečius. Kai kuriems turbūt teks išvykti į užsienį darbo arba mokslo reikalais.
 
ŽUVYS. Šiandien galite prisiklausyti įvairių gandų, apkalbų, tačiau pasitaikys ir tikslių „šūvių į dešimtuką“. Gali būti patikslinta diagnozė ar paskirta reabilitacija, jei tai aktualu jums arba artimam žmogui.
 
Geros dienos!