Lapkričio 27-osios horoskopas: būsite nusiteikę gilintis į dominančią informaciją

Lapkričio 27-osios horoskopas: būsite nusiteikę gilintis į dominančią informaciją
Lietuva
Pixabay.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Lapkričio dvidešimt septintoji, sekmadienis – 331-oji metų diena (septintoji 47-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 34 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Almanta, Almantas, Girvydė, Maksas, Maksima, Maksimilijonas, Skomantas, Skomantė, Skomina, Skominas, Vergilija, Vergilijus, Virgas, Virgilija, Virgilijus;
 
rytoj: Egmontas, Eidenė, Eidenis, Gintenė, Gintenis, Gintilas, Gintilė, Rimgauda, Rimgaudas, Rimgaudė, Rufas, Steponas, Vakarė;
 
poryt: Butvydė, Daujota, Daujotas, Daujotė, Friderika, Fridrichas, Fridrika, Fridrikas, Imantas, Imantė, Imina, Iminas, Iminė, Saturninas.
 
**************
 
Dangaus kūnai:
 
Saulė šiandien teka 08.09, leidžiasi 16.02. Dienos ilgumas – 07.53.
 
Šiandien – ketvirtoji Mėnulio jaunaties diena.
 
Saulė Šaulio ženkle.
 
**************
 
Protingos mintys:
 
„Jei problemą išspręsti galima – nereikia dėl jos nerimauti. Jei problemos išspręsti negalima – nerimauti beprasmiška“ (Dalai Lama XIV).
 
**************
 
Astrologinė prognozė lapkričio 27-ajai, sekmadieniui
 
AVINAS. Jeigu turite neišspręstų problemų ar dilemų, puikiai suprasite, ką turite daryti, kad situacija pasitaisytų ir reikalai pagerėtų. Būsite nusiteikę gilintis į dominančią informaciją, siekti objektyvumo.
 
JAUTIS. Šiandien neblogai seksis tiems, kurie turi įdomių idėjų ir yra pasirengę jas įgyvendinti. Jeigu reikia pasimokyti, ruoštis egzaminui ar pristatymui, puikiai tam susikaupsite. Gera diena susitikimams su užsieniečiais.
 
DVYNIAI. Šiandien turėtumėte neblogai orientuotis kitų žmonių psichikos ir jausmų pasaulyje. Tačiau tai nereiškia, kad tuo įžvalgumu nesinaudosite savo interesams.
 
VĖŽYS. Tikriausiai šiandien neblogai seksis aiškintis meilėje ir draugystėse kilusius nesusipratimus arba tarpininkauti, paatrti kitiems. Galite susitarti dėl abipusiai naudingų mainų.
 
LIŪTAS. Regis, labai stengsitės tinkamai atlikti numatytus darbus, apsitvarkyti, gauti ar sutvarkyti informaciją, pasavanoriauti gyvūnų prieglaudoje, įsigyti kokybišką daiktą ar kt. Visgi prioritetą turėtumėte teikti sveikatai, tinkamai mitybai.
 
MERGELĖ. Tai gali būti puiki diena, jei skirsite ją meilei, vaikams, kūrybai, turiningam laisvalaikiui, sportui. Geros emocijos, fizinis aktyvumas turėtų pozityviai paveikti sveikatą.
 
SVARSTYKLĖS. Šiandien svarbu mokėti suderinti pareigas, poilsį ir malonumus. Jūsų pagalbos gali prireikti tėvams, kitiems artimiesiems. Palaikykite vaikų, mylimo žmogaus siekius. Tai padvigubins jų jėgas. 
 
SKORPIONAS. Tikėtini susitikimai su giminaičiais, senais bičiuliais ar kt. Regis, kai kurie pokalbiai skatins priimti sprendimus. Bendros pastangos nenueis veltui, o pažadai bus rimti ir pildomi.
 
ŠAULYS. Šiandien galite tartis dėl to, kas reikalauja konkretaus apsisprendimo bei nemažos sumos. Jei sutuoktinis, partneris, šeima sutiks, galite įsigyti brangų pirkinį.
 
OŽIARAGIS. Tikriausiai šiandien suvaldysite emocijas ir racionaliau vertinsite situaciją bei savo galimybes. Geram sumanymui įgyvendinti greičiausiai nepristigsite valios ir drąsos.
 
VANDENIS. Šiandien būtų naudinga ramiai įsigilinti į nagrinėjamą klausimą, temą arba savo vidinę būseną, jeigu aktualu – susivokti savyje. Regis, rasite vertingą atsakymą, kuris padės pasijusti žymiai tvirčiau.
 
ŽUVYS. Šiandien trokšite patikti, įgyti populiarumo, naujų draugų ar gerbėjų. Galbūt gausite intriguojamą pasiūlymą. Visgi jūsų jausmai gali nukentėti, jei tikitės per daug.

Geros dienos!