Lapkričio 27-oji: vardadieniai, astrologija

Lapkričio 27-oji: vardadieniai, astrologija
Vilnius
Pixabay.com nuotr.
Reporteris Monika Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Lapkričio 27-oji – Pasipriešinimo pirkiniams diena.

Kasmet paskutinį lapkričio šeštadienį Europoje (JAV bei Kanadoje ši diena minima paskutinį lapkričio penktadienį) paplito paprotys minėti Pasipriešinimo pirkiniams dieną. Šią dieną žmonės skatinami susimąstyti apie priklausomybę nuo prekių ir visą dieną – 24 valandas – iš viso nieko nepirkti. Ši diena ypač aktuali prasidedant kalėdinių pirkinių sezonui. Žmonės skatinami susimąstyti, ar tikrai verta pirkti tiek materialių daiktų. Juk artimiesiems daug labiau reikia nematerialių dovanų – jūsų dėmesio, meilės, gero žodžio.

Lapkričio dvidešimt septintoji, šeštadienis – 331-oji metų diena (šeštoji 47-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 34 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Almanta, Almantas, Girvydė, Maksas, Maksima, Maksimilijonas, Skomantas, Skomantė, Skomina, Skominas, Vergilija, Vergilijus, Virgas, Virgilija, Virgilijus;

rytoj: Egmontas, Eidenė, Eidenis, Gintenė, Gintenis, Gintilas, Gintilė, Rimgauda, Rimgaudas, Rimgaudė, Rufas, Steponas, Vakarė;

poryt: Butvydė, Daujota, Daujotas, Daujotė, Friderika, Fridrichas, Fridrika, Fridrikas, Imantas, Imantė, Imina, Iminas, Iminė, Saturninas.

***************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.09, leidžiasi 16.02. Dienos ilgumas – 07.53.

Šiandien – antroji Mėnulio delčios diena.

Saulė Šaulio ženkle.

***************

„Pinigai, kuriuos turi, – laisvės įrankis; tie, kurių vaikaisi, – vergijos įrankis“ (Ž. Ž. Ruso).

**************

Astrologinė prognozė lapkričio 27-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Ne savaitgalio pramogos jums rūpės, o įvairūs darbeliai. Net jeigu neplanavote, atsiras neatidėliotinų pareigų. Gali tekti susirūpinti ir savo, šeimos nario ar augintinio sveikata.

JAUTIS. Tinkamas metas susitikti su gerbėjais, bičiuliais. Galbūt ne savo iniciatyva sudalyvausite maloniame pasižmonėjime. Dėl to tikrai nesigailėsite. Daugiau geranoriško dėmesio skirkite vaikams.

DVYNIAI. Šiandien prioritetą skirsite šeimai. Nepagailėsite jėgų, laiko ir buitinei ruošai. Gali būti, kad daug dėmesio pareikalaus jaunesni šeimos nariai, ypač jei jie negaluoja.

VĖŽYS. Šiandien aktyviai bendrausite su kolegomis, kaimynais, giminaičiais. Regis, jūsų įžvalgos kitiems padės padaryti pasirinkimus, susidaryti nuomonę aktualiu klausimu.

LIŪTAS. Diena bus ramesnė, jeigu daugiau laiko praleisite su artimais žmonėmis, drauge suruošite sau ramią savaitgalio pramogą. Pravartu pagalvoti apie pakeitimus asmeniniame ūkyje.

MERGELĖ. Šiandien jums nelabai seksis tvarkytis su emocijomis, daug kas erzins. Negatyvą liesite rašydami komentarus. Tai tikrai negerai, bet galbūt šiek tiek geriau nei koneveikti šalia esančius.

SVARSTYKLĖS. Neprisiplanuokite aktyvaus laisvalaikio ar daug veiklų. Šiandien svarbu atgauti jėgas, atsipalaiduoti, pasirūpinti sveikata. Vertėtų atsiriboti nuo šurmulio.

SKORPIONAS. Jus domins viskas, kuo dabar gyvena, alsuoja aplinkiniai ir visuomenė. Norėsis pasidalinti savo mintimis su draugais, pažįstamais. Turbūt daug laiko praleisite socialiniuose tinkluose.

ŠAULYS. Šiandien galvosite ne apie pramogas, o apie darbus, pareigas. Galbūt kažko uoliai imsitės. Tokiu atveju vakare jausitės nusiplūkę ir paniurę. Rūpesčių gali sukelti sveikata.

OŽIARAGIS. Tikriausiai daug bendrausite internetu su žmonėmis, kurie jums ypač rūpi arba gali suteikti reikalingos informacijos. Jeigu reikia pasimokyti, nepalikite visko vakarui. Nors sugebėsite susikoncentruoti, laiko gali pritrūkti.

VANDENIS. Galimas konfliktas tarp idealų ir realybės. Įsivaizduojamus dalykus priimsite kaip tikrovę. Gali kilti pagunda veržtis į avantiūras. Regis, piniginė dėl to tik suplonės.

ŽUVYS. Šiandien galite sulaukti dėmesio ir iš bendraminčių, ir iš oponentų. Tai nebūtinai bus malonu. Regis, išeikvosite daug jėgų, stengdamiesi neišprovokuoti nesutarimų.

Geros dienos!

ELTA