Lapkričio 20-osios horoskopas: saugokitės sukčių ir avarijų

Lapkričio 20-osios horoskopas: saugokitės sukčių ir avarijų
Lietuva
Pexels.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Lapkričio 20-oji – Afrikos industrializacijos diena; Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti.

* Jungtinės Tautos paskelbė lapkričio 20-ąją Afrikos industrializacijos diena. Taip siekiama atkreipti pasaulio šalių dėmesį į žemą Afrikos pramonės lygį ir padėti jos šalims.

* Kasmet trečiąjį lapkričio sekmadienį minima Pasaulinė žuvusių eismo įvykiuose atminimo diena. Ši diena minima nuo 2005 metų. Ją minėtina diena paskelbė Jungtinės Tautos bei Pasaulio sveikatos organizacija.

Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į kasdien keliuose žūstančius ir sužalojamus žmones. Transporto priemonių vairuotojai ir pėstieji skatinami susimąstyti apie savo ir kitų saugumą keliuose.

 

Lapkričio dvidešimtoji, sekmadienis – 324-ioji metų diena (septintoji 46-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 41 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Felė, Felicija, Felicijonas, Felicijus, Felicita, Feliksas, Felius, Josvyda, Josvydas, Jovyda, Jovydas, Vaidvilas, Vaidvilė;

rytoj: Alberta, Albertas, Eibara, Eibaras, Eibarė, Eibartas, Eibutas, Eibutė, Eigarda, Eigardė, Gomantas, Gomantė, Govartas, Govartė, Honorijus, Ifigenija;

poryt: Cilė, Cecilija, Cecilijus, Cecilius, Cilas, Cilė, Dargintė, Laimutis, Steikintas, Suvaidas, Suvaidė, Suvainas, Suvainė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.56, leidžiasi 16.11. Dienos ilgumas – 08.15.

Šiandien – penktoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Skorpiono ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Rūpindamiesi kitų laime, surandame ir savąją“ (Platonas).

**************

Astrologinė prognozė lapkričio 20-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Iš gyvenimo partnerio ar gerbėjo galite sulaukti viliojamo pasiūlymo leistis į ekskursiją, kelionę, įdomų renginį, teatrą ar pan. Pavojingi užsiėmimai, susiję su netvarkinga technika, greičiu kelyje, ugnimi.

JAUTIS. Tikriausiai domėsitės techninėmis ir ūkinėmis prekėmis, sveikatos klausimais. Paskatinti draugo ar partnerio, galite surizikuoti keisti įvaizdį, įsigyti modernų daiktą ar naminį augintinį. Regis, tai nenuvils.

DVYNIAI. Šiandien jus vilios rizikingi laisvalaikio užsiėmimai. Regis, flirtuosite taip pat lengvai, kaip kvėpuosite. Galite susižavėti talentingu asmeniu arba patys padaryti įspūdį savo gebėjimais. Saugokitės sukčių, ugnies, dujų, traumų.

VĖŽYS. Šiandien jums net nereikės išeiti iš namų, kad patirtumėte pramogų, kūrybinio įkvėpimo ir pan. Džiaugsmas, meilė – vidinė būsena, ir ją šiandieną lengvai susikursite bei mielai dalinsitės su artimaisiais, vaikais.

LIŪTAS. Tai diena, kai jausitės gerai ir tarp keturių savo namų sienų, ir kavinukėje su draugais, ir kultūriniame renginyje. Patiks tvarkytis, apsipirkinėti, puoštis, flirtuoti. Atsargiai kelyje.

MERGELĖ. Pasijusite tarsi praturtėję, net jei negausite jokio prizo. Nebūtina laimėti aukso puodą ar gauti brangią dovaną. Tereikia mėgautis jau susikurtu komfortu, gebėti džiaugtis tuo, ką turite, ir dalintis geromis emocijomis. Saugokitės sukčių, avarijų.

SVARSTYKLĖS. Pozityvių emocijų diena. Džiugins paprasti žemiški malonumai, pokalbiai su artimos aplinkos žmonėmis. Jeigu aktualu, galite lengvai susitarti dėl nekilnojamojo turto, nuomos, techninės prekės ar kt. Atsargiai kelyje.

SKORPIONAS. Tai turėtų būti rami, atpalaiduojama diena. Regis, skleisite šviesią energiją, meilę, todėl prie jūsų šliesis šilumos, atjautos ištroškę asmenys. Raskite galimybių pasimėgauti asmenine erdve be pašalinių žmonių, jei jaučiate tokį poreikį.

ŠAULYS. Būsite aktyvūs, nusiteikę pasiduoti pagundoms, draugų ir gerbėjų vilionėms. Visgi galite abejoti, ko labiau norite – šurmulingų pramogų ar ramios asmeninės erdvės su knyga, internetu.

OŽIARAGIS. Jeigu šiandien turite atlikti nelabai lengvą pareigą, pasidairykite, ar nėra norinčių jums padėti. Regis, nesunkiai rasite ir draugiškos pagalbos, ir nesavanaudiškos labdaros, ir meninių idėjų.

VANDENIS. Šiandien turėtumėte pasilepinti tuo, kas jums teikia malonumą, padeda atsipalaiduoti. Galite užmegzti žavią pažintį. Jeigu esate kelionėje, patirsite ypatingų įspūdžių.

ŽUVYS. Šiandien būsite tokie dosnūs, kilnūs, filosofiški, kad negalvosite apie jokį taupymą, savęs ribojimą. Regis, kiek per laisvai leisite pinigus, šį tą nuslėpdami nuo sutuoktinio arba naiviai gudraudami. Saugokitės vagių, ugnies, dujų.

 

Geros dienos!