Lapkričio 16-osios horoskopas: neįvykdyti įsipareigojimai, neužbaigti darbai, konkurencija kels įtampą

Lapkričio 16-osios horoskopas: neįvykdyti įsipareigojimai, neužbaigti darbai, konkurencija kels įtampą
Lietuva
Unsplash.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Lapkričio 16-oji – Tarptautinė tolerancijos diena; Lietuvos pašto diena; Tarptautinė geografinių informacinių sistemų diena; Pasaulinė lėtinės obstrukcinės plaučių ligos diena.

Tarptautinė tolerancijos diena minima nuo 1995 m. UNESCO sprendimu. 1996 m. šią šventę minėti paskatino ir Jungtinės Tautos. Šią dieną skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių žmonių, sergančiųjų ir turinčių problemų (alkoholio, narkomanijos) toleranciją.
 
Lietuvos paštas – pašto paslaugas teikianti valstybės valdoma įmonė Lietuvoje, įsteigta 1918 m. lapkričio 16-ąją, kuri minima kaip Lietuvos pašto diena.
 
Pirmoji oficiali GIS diena paminėta 1999 metais. GIS diena švenčiama lapkričio mėnesio trečiąjį trečiadienį. Jos tikslas – skatinti domėjimąsi geografinių informacinių sistemų (GIS) technologijomis ir jų svarba ne tik mokslui, technologijai, informacijai, bet ir įvairioms socialinėms ir humanitarinėms sritims.
 
Lapkričio trečiąjį trečiadienį minima Pasaulinė lėtinės obstrukcinės plaučių ligos diena (LOPL). Tai kvėpavimo takų sutrikimas, kai žmogaus kraujyje trūksta deguonies ir jis pradeda dusti. Šią ligą dažniausiai sukelia rūkymas. Jei ji diagnozuojama per vėlai, žmogui gresia mirtis.
 
Lapkričio šešioliktoji, trečiadienis – 320-oji metų diena (trečioji 46-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 45 dienos.
 
Savo vardadienius šiandien švenčia Edmundas, Gerdvilė, Gertrūda, Margarita, Vaišvydas;
 
rytoj: Benita, Erta, Everardas, Getautas, Getautė, Gilvilė, Klotilda, Kobutas, Kodravas, Kodravė, Koglandas, Koglandė, Nemira, Salė, Salomėja, Viktorija;
 
poryt: Giniotas, Giniotė, Ginvydas, Ginvydė, Otonas, Romanas, Vesta, Vestina.
**************
Dangaus kūnai:
 
Saulė šiandien teka 07.49, leidžiasi 16.17. Dienos ilgumas – 08.28.
 
Šiandien – pirmoji Mėnulio delčios diena.
 
Saulė Skorpiono ženkle.
**************
Protingos mintys:
 
„Su logika nukeliausi iš taško A į tašką B, su vaizduote – visur“ (Albertas Enšteinas).
**************
 
Astrologinė prognozė lapkričio 16-ajai, trečiadieniui
 
AVINAS. Galimi renginiai, kuriuose turėsite dalyvauti nepriklausomai nuo savo norų. Galbūt teks prisiimti atsakomybę už vaikų auklėjimą. Vakare norėsite atsipalaiduoti, linksmintis. Jauskite saiką.
 
JAUTIS. Jeigu darbe sąžiningai ir uoliai padirbėsite, tai negalėsite savęs dėl nieko kaltinti. O aplaidūs kolegos gali patirti nemalonumų. Neleiskite, kad dėl jų apkaltintų jus. Pravartu labiau pasirūpinti savimi, šeima, namais.
 
DVYNIAI. Veikli, įdomi diena ir prabėgs ji kaip viesulas. Regis, teks tvarkyti skubius reikalus, tartis dėl aktualių klausimų su įvairiais žmonėmis. Galite paveikti kito žmogaus apsisprendimą.
 
VĖŽYS. Tikriausiai daug nuveiksite srityse, susijusiose su materialiniais reikalais, nuosavybe, verslu, pinigais. Galite sudaryti nuomos ar komercinę sutartį, kurios sąlygos buvo aptartos jau anksčiau.
 
LIŪTAS. Kai kurie neįvykdyti įsipareigojimai, neužbaigti darbai, konkurencija kels įtampą. Tačiau pastangos įveikti problemas bei kontroliuoti situaciją nebus bevaisės.
 
MERGELĖ. Ši diena jums bus malonesnė tuo atveju, jeigu nebūtina įtemptai dirbti, ką nors daryti skubiai arba daug bendrauti. Tam pristigtų energijos ir ūpo. Tačiau meninei, dvasinei ir socialinei veiklai tai tinkama diena.
 
SVARSTYKLĖS. Išsiaiškinkite santykius su tais, kurie jums svarbūs arba kaip nors įsipareigoję. Pakovokite dėl aktualaus reikalo, rimto tikslo. Pokalbis su jums palankiu pažįstamu veikiausiai bus naudingas.
 
SKORPIONAS. Rytą pradėsite su nekokia nuotaika. Suvoksite, jog turite aktyviau veikti, kad įgyvendintumėte šios dienos planą. Bus nelengva, tačiau pastangos pasiteisins.
 
ŠAULYS. Neblogai seksis tvarkyti kelionių dokumentus, teisinius reikalus, publikacijas, užsiimti mokslu, megzti ryšius su užsieniečiais. Tačiau pasiekti rezultatą bus nelengva. Prireiks daugiau pastangų, nei iki šiol jums atrodė.
 
OŽIARAGIS. Gali būti, kad šiandien mėginsite sutvarkyti užsitęsusį finansinį reikalą, susitarti dėl kredito, paskolos, draudimo, sąmatos, paveldėjimo ar kt. Regis, susidursite su reikliais asmenimis. Prireiks rimtų argumentų, dokumentų.
 
VANDENIS. Sunku bus išlaikyti emocinę pusiausvyrą, jei kiti nė neketins paisyti jūsų požiūrio, poreikių. Visgi jums gali pavykti kai ką įtikinti savo teisumu. Pasitelkite kantrybę ir žinias.
 
ŽUVYS. Bus nelengva dirbti ar mokytis, tačiau sunkumus įveikti tikrai verta. Užsitarnausite aplinkinių pagarbą, o ir atlygis veikiausiai bus adekvatus, nenuvertinantis jūsų pastangų, įdirbio, kompetencijos.
 
Geros dienos!