Lankytini Alytaus krašto objektai maloniai stebino ne vieną

b7e8e685035ebca05544ec462cc068bfc5e352c114b0e7a86cb8be1bebf27a4a
Alytus
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Alytaus miesto savivaldybė

Alytaus turizmo informacijos centras dalyvavo tarptautinėje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2024“.

Sausio 26–28 d. Alytaus turizmo informacijos centras (Alytaus TIC) dalyvavo tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur 2024“. Paroda vyko parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Tai spalvingas, ryškus ir nuotaikingas trijų dienų renginys, kuriame smalsūs turistai rado informacijos apie keliones, turizmo paslaugas, lankytinas vietas, maršrutus. 

Šių metų Alytaus krašto stendas išsiskyrė spalvingumu ir originalumu. Alytaus turizmo informacijos centro darbuotojos kvietė lankytojus atvykti į Alytaus kraštą. Buvo pristatomi teminiai, maršrutų ir kiti informaciniai leidiniai, kviečiantys aplankyti gražiausias Alytaus miesto ir rajono vietoves.

Besidomintys Alytaus kraštu buvo kviečiami sukti laimės ratą ir tokiu būdu praturtinti žinias apie mūsų kraštą ir laimėti įvairių prizų.

Alytaus TIC parodoje ir turizmo profesionalams skirtame renginyje „Turizmo mainai“ pristatė Alytaus miesto ir rajono turizmo naujoves. Lankytojai galėjo sužinoti, ką galima pamatyti, ką paragauti, kur pramogauti, kur poilsiauti ir kaip smagiai bei turiningai praleisti laiką.

2024 m. Alytaus kraštas keliautojus pasitiko pasiūlydamas naujus maršrutus, edukacijas, pramogas bei lankytinus objektus, kurie maloniai nustebino ne vieną. 
Kviečiant į Alytaus kraštą nebuvo užmiršta paminėti nei vienas turistinės paslaugos teikėjas, nei viena puiki Alytaus miesto ir rajono vietovė.

Parodos atidarymo metu buvo paskelbti Lietuvos „Turizmo sėkmingiausieji 2023“. Sėkmingiausio metų turizmo projekto garsinančio Lietuvą užsienyje apdovanojimas atiteko Miško takui. Šis takas yra ilgiausias maršrutas Lietuvoje, patekęs į Europos žygeivių asociacijos žemėlapį, pristatytas „Lonely Planet“, „Wanderlust“ kelionių platformose ir kitose tarptautinėse žiniasklaidos priemonėse. Miško takas driekiasi ir Alytaus mieste bei rajone. Šių atkarpų maršruto kūrime aktyviai dalyvavo Alytaus TIC.