„Laisvė ir teisingumas“ rinksis į suvažiavimą: spręs dėl partijos pirmininko bei kandidatų į EP sąrašo

641802339022120230320zged027
Lietuva
BNS/Fotobankas nuotr.
Raminta Majauskaitė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Šeštadienį Vilniuje vyks partijos „Laisvė ir teisingumas“ suvažiavimas, kuriame bus renkamas partijos pirmininkas bei sprendžiama dėl kandidatų į Europos Parlamentą (EP) sąrašo.

„Laisvė ir teisingumas“ laikinasis pirmininkas Artūras Paulauskas Eltai teigė, kad partijos pirmininko rinkimuose dalyvauti nežada.
 
„Matyt, atsisakysiu dalyvauti, užleisiu vietą kitiems padirbėti. Vienas iš kandidatų bus Artūras Zuokas. Jis šiuo metu partijos pirmininko pavaduotojas, yra aktyvus, matomas Vilniaus opozicijos lyderis“, – palaikymo neslėpė A. Paulauskas.
 
Pasak laikinojo partijos lyderio, suvažiavimo planuose yra ir „Laisvės ir teisingumo“ kandidatų į EP sąrašas.
 
„Dalyvausime Europos Parlamento rinkimuose“, – patikino A. Paulauskas, neatmesdamas galimybės šiuose rinkimuose vesti partijos kandidatų sąrašą.
 
Taip pat A. Paulauskas dar kartą patvirtino, kad yra tvirtai apsisprendęs nedalyvauti rinkimuose į šalies vadovo postą.
 
ELTA primena, kad A. Paulauską kandidatu prezidento rinkimuose „Laisvė ir teisingumas“ iškėlė praėjusių metų gruodžio pradžioje – tai nutarė politinės jėgos valdyba.
 
Tačiau trečiadienį „Laisvės ir teisingumo“ išplatintame pranešime A. Paulauskas pranešė nedalyvausiantis šiemet vyksiančiuose prezidento rinkimuose ir partijos suvažiavimo metu siūlysiantis remti advokato Igno Vėgėlės kandidatūrą į šalies vadovo postą.
 
Visgi ketvirtadienį I. Vėgėlės kandidatūrai paramą išreiškė buvusio parlamentaro Rimanto Jono Dagio vadovaujama partija Krikščionių sąjunga.