Sportas2017 m. Balandžio 26 d. 17:03

„Laimos“ tinklininkės įspūdingai triumfavo pasaulio žaidynėse Naujojoje Zelandijoje

Eva KazlauskienėŠaltinis: Etaplius.lt

811

Naujojoje Zelandijoje vykstančiose pasaulio veteranų žaidynėse fantastišką pasirodymą surengė ir aukso medalius iškovojo Vilniaus „Laimos“ tinklininkės.

Moterų amžiaus kategorijos virš 40 metų turnyre „Laimos“ komanda laimėjo visus septynis susitikimus ir per visą turnyrą pralaimėjo vos vieną setą.

Pusfinalyje vilnietės 2-0 (25:15, 25:18) nugalėjo „Bluebelles“ (Anglija) ekipą, o finale 3-0 (25:15, 25:15, 25:20) nepaliko didesnių vilčių „United“ komandai, kurią sudarė Japonijos, Australijos ir Naujosios Zelandijos žaidėjos.

„Finale nebuvo labai lengva, bet laimėjome visus tris setus. Žaidimas buvo gana atkaklus. Iš pradžių mums buvo sunku įsivažiuoti, bet Renata Šalkuvietė savo patirties dėka visas sustatė, surikiavo, nuramino ir sugebėjome užtikrintai laimėti. Visos mūsų žaidėjos labai stengėsi, buvo susikaupusios, labai norėjo laimėti. Finale ypač geru žaidimu pasižymėjo Jurga Bagdzevičienė, Vilma Bružienė, bet prie pergalės prisidėjo visos“, - sakė „Laimos“ ekipos vadovė Rūta Maslauskienė.

„Laimos“ tinklininkes Naujojoje Zelandijoje palaikė kitų sporto šakų atstovai, tarp jų ir krepšininkas Saulius Štombergas. Tai, pasak R. Maslauskienės, finale tik dar labiau įkvėpė Vilniaus klubą.

Grupės etape „Laimos“ komanda laimėjo visus penkis susitikimus. Vilnietės 2-0 (25:6, 25:12) įveikė „Mighty Swans“ (Australija), 2-0 (25:17, 25:15) - „United“, 2-1 (25:10, 23:25, 15:9) - „Austral Phoenix“ (Australija), 2-0 (25:17, 25:23) - „Fish Canada“ (Kanada) bei 2-0 (25:16, 25:10) - „Bluebelles“ ekipas.